pluca plne hlienov

Príspevok v téme: pluca plne hlienov
geraldine

mam opakovany problem kazdy mesiac. niekedy sprevadzany teplotami, inokedy len bolestami v plucach alebo prieduskach. z vecera do rana sa zobudim chora, pali ma v lucach pri kaslani ,pali a boli, chrci,citim, ze mam dnu plno hlienov. musim vykasliavat, samozrejme, ostavam doma a lezim aj tyzden kym to neprejde. mam problem vykasliavat, len ma natahuje, ale ked vykasliavam, tak sa mi zlepsuje a som fit. neviem, kde je problem, ze sa mi vsetko usadza na plucach a preco tak casto. imunitu mam slabu a preto si nemozem dovolit uzivat ATB, tie mi ju len znizuju. uz som vycerpana z toho casteho chorlavenia, aj z prace ma asi vyrazia. poradite, co robit, aby mi vsetko neslo na pluca? je to problem s dutinami alebo s mandlami? uz nemam ani napad co s tym.

sunie

ved to mam napisane na flasi ze koloidne tak hadam je to ono :)
ako ti dopadli testy? ja som sa stale nedopracovala k alergo, tak nemam ziadne lieky na chlamydie, fungujem len naprirodno striedavo oblacno.

geraldine

uz som bola na krvi, robia mi test aj na tie chlamidie, takze uvidime. musim cakat na vysledky.
mozno je to tak, stale mam tie chlamidie. mam kasel, nepoliecila som sa celkom, ale je to lepsie doma, cerstvejsi vzduch nie ako ten smog hore.
sunie, ako vies, ze nemas ionove striebro ale koloidne striebro?

sunie

ako si sa vyliecila z tych chlamydii? pocula som ze treba brat par mesiacov anitbiotika a aj tak sa uplne nemusia zlikvidovat. lebo ja to mam a tiez sa k tomu stavaju lekari vlazne lenze nie je to sranda a sposobuju kopec inych problemov - www.chlamydie.info

geraldine

a nie je na chlamidie este nieco specialne? ja som mala kedysi plucne chlamidie, a sestricka u mojej lekarky povedala, ze je to normalne, vraj ich kaydz clovek ma. neverim tomu, zvlast ak vidis, ze ti robia velke problemy. a my so slabou imunitou si z toho musime robit starosti, inak ideme dole vodou.
skoda, ze nevykasliavas, aspon by si videla, ze sa nieco riesi.
ja popijam caj, kloktam hrdlo, snazim sa nasvetcovat si dutiny biolampou a tak...uvidime, ci bude lepsie. prisla som sa dat doma doporiadku, tak sa musim posnazit.
zajtra vyrazam na lov striebornej vody :-))

sunie

to teda nie som. uz sa mi aj polepsilo, ale posledne 2-3 dni mi je zas tak vselijak. citala som co vsetko sposobuju tie chlamydie a neni mi vsetko jedno,je tazke ich vykynozit. ale striebro aj citrovital stale uzivam, mozno bez toho by mi bolo este horsie, tazko povedat.

geraldine

ahoj.ja mam stale v krvi nejake virusy a bacily. chcem ist aj teraz na par testov, dufam je moja lekarka zdrava a bude ordinovat.
takze stale nie si ok. inak, to kaslanie a soplenie moze byt nasledkom uzivania vsetkych produktov. ocistovanie organizmu a vylucovanie hlienov von.

sunie

ak budes mat moznost daj si aj ty spravit z krvi testy na chlamydie a mykoplazmy, normalne sa to neda zistit a mozno mas to iste co ja.

sunie

ahoj, pytaj si v lekarni koloidne striebro. to co ja mam je taka hneda sklenena flasa s modrou nalepkou a je tam napisane Ag100, 300ml.
inak stale priebezne kaslem a soplim :(( zistili mi z vysledkov nakoniec mierne zvysene chlamydie, takze asi budu moje zdrav.problemy z toho. lenze nikto sa nema k cinu s tym nieco robit takze idem po novom roku k tej znamej ak sa dovtedy ovsem nezadusim a dufam ze sa uz nieco rozbehne nech mi je konecne lepsie...