pluca plne hlienov

Príspevok v téme: pluca plne hlienov
geraldine

mam opakovany problem kazdy mesiac. niekedy sprevadzany teplotami, inokedy len bolestami v plucach alebo prieduskach. z vecera do rana sa zobudim chora, pali ma v lucach pri kaslani ,pali a boli, chrci,citim, ze mam dnu plno hlienov. musim vykasliavat, samozrejme, ostavam doma a lezim aj tyzden kym to neprejde. mam problem vykasliavat, len ma natahuje, ale ked vykasliavam, tak sa mi zlepsuje a som fit. neviem, kde je problem, ze sa mi vsetko usadza na plucach a preco tak casto. imunitu mam slabu a preto si nemozem dovolit uzivat ATB, tie mi ju len znizuju. uz som vycerpana z toho casteho chorlavenia, aj z prace ma asi vyrazia. poradite, co robit, aby mi vsetko neslo na pluca? je to problem s dutinami alebo s mandlami? uz nemam ani napad co s tym.

geraldine

ahoj sunie. som na slovensku, ale tu vodu som zatial nenasla. ani o nej nepoculi. zajtra su lekarne otvorene, tak urobim prieskum v mojom meste a okoli.
dufam, ze pomohla voda,celkom sa na nu tesim, aj citrovital skusim. uz mam vsetko popisane na zozname.
(pozdravujem moju sestru, prepac, nestiham, nevladzem, oddychujem a liecim sa potroche. hrdlo az bordove, znovu palenie akoby v prieduskach. pa, moja)

sunie

teraz neviem aky prispevok myslis.
som relativne ok len cakam uz asi tyzden na vysledky z krvi ci nemam tie chlamydie + mykozy a stale nic. vidim ze sa to bude riesit az po novom roku. neviem ci mi konkretne pomohlo to striebro alebo citrovital, alebo uz sa to ustalilo aj same, kazdopadne budem to brat nadalej pre istotu. na tu plet by ti mal pomoct tiez citrovital, vyskusaj.

rychlost

neviem ci to sem patri,ale ja ked som si raz umyvala zuby a to maximalnou rychlostou kmitov aku som dokaza vyvinut a teda aj jazyka ale nie tlacit tak normalne,tak sa mi pustili hlieny az z nosa a vypluvala som a vypluvala,no super.teda dufam ze to boli hlieny a nie nieco zo sliznice.

geraldine

RNG, odpisala som a pohladam. dakujem
sunie, tak to pobezim do obchodu porovnat ceny a ml.
prosim ta, a pocitujes nejake zlepsenie? je to ozaj ucinne? premyslam skusit si to nastiekat aj na pokozku, mozno mi zmizne tych par vyrazok, co sa mi urobilo.
inak, je to humorne, kto pisal prispevok skor, ty alebo RNG?
:))))

sunie

tu vodu si kvapkam normalne kvapatkom do nosa, da sa to aj normalnou inj.striekackou. predavaju ju v lekarni vo flaske 300ml za cenu okolo 300 sk.

RNG

geraldine, lactobacily su kvasne kultury, ktore produkuju lakticku kyselinu, ktoru kazdy potrebuje k funkci vyroby energie v kazdej bunke. Vyrabaju ju z rozlicnych latok(sacharidy) a teda nie len z mlieka. Probiotik je plno, nie len lactobacily. Kazde z nich ma trochu inu cinnost a produkuje rozne materialy, pre to ich treba brat co najviac druhov.

geraldine

RNG, vdaka za info.
ja som v anglicku, tak sa posnazim poinformovat tu. inak, striebornu koloidnu vodu v spreji som nasla u kamaratky, takze ju dostanem aj v Uk. vraj stoji okolo 12-14 libier. zistim este, ci je mozne ju kupit na Sk v mojom regione a cenu.
Problemy mi robi hlavne cerstve mlieko, tak sa mu vyhybam...a celkom bezproblemovo som si odvykla. kupim si probiotika...ak dobre chapem, su mliecne a mozu byt aj nemliecne???

RNG

pokial si dosial nemala alergie na mlieko, snaz sa vyvarovat suroveho, kvasene mliecne produkty su menej drazdiace.
Enzymi ti pomozu stravit mlieko(lactase pomoze s laktozou, protease pomoze s kazeinom)
Alebo sa mozes mliecnym vyhybat, nie su nevyhnutne, vacsina sveta ich nepouziva vobec.

RNG

geraldine, zialbohu ja produkty na Slovensku predavane nepoznam, ja tam nezijem.
Mal som sice predajne, jedna este udajne stale bezi v Lucenci, kde som mal podla mojho vyberu rozne lepsie vyrobky z USA, ale som to musel skoncit, zialbohu.
Takze ti mozem poradit len tie, co ja poznam a odkial si dodnes pre svoju spotrebu objednavam.
To je firma Swanson, maloobchodne pobocky firmy NBTY, najma Puritan's Pride, miestna firma NOW(teda pre mna miestna). Zialbohu, vsetky tieto najdes viacmenej len cez internet a treba objednavat z USA az na niektore produkty, co sa na Slovensku obcas objavia v roznych firmach.