ako zaručene otehotniet do mesiaca

Príspevok v téme: ako zaručene otehotniet do mesiaca
linka7

ahojte, viete mi niekto prosim poradit ako mam určite otehotniet do mesiaca. kolko hodin alebo dni trva ovulacia,aby som sa trafila.stači ked budeme sexovat kazdy den počas 1-2týzdnov? Prosim o radu, pretože je to pre mna velmi dolezite aby som otehotnela do polovice januara, kvoli praci...ved ked budem tehotna ma nemôzu v praci vyhodit ani ked mi skoncila zmluva? inač babo chceme s manželom už asi pol roka. dakujem

kikulka

keby si otehotnela,tak by to zmeniť mali,ale neviem,či až po 3.mesiaci,prípadne ak by si bola na rizikovom....a zamestnávateľ má právo ťa preradiť na inú pozíciu v zamestnaní,ak nie je možné zmeniť pracovný čas,alebo aj tehotné ženy nemôžu túto pozíciu vykonávať...skús zistiť,ako to máš so zmluvou,či ju máš určite na neurčito

linka7

je neviem jaku mam zmluvu, keby predlzili zase len o´rok tak by mi to mali dat podpisat, nie? a keby po tom prvom roku predlzili automaticky na dobu neuricitu, tak by som nemusela nic podpisovat. Proste chcem otehotniet najneskor v january aby ma nestihli vyhodit skor, no dufam ze teraz pred vianocami ma nevyhodia ale mozno hned po novom roku. Vidim, ze s tym mas asi skusenosti. Tak mam este otazočku- keby som tam zostala robit a budem tehotna, tak musia kvoli mne zmenit smeny na 8hod. lebo ja teraz robim 12h.kratky a dlhy tyzden. Ale maju pravo mi pridelit nejaku inu robotu v tej istej firme na 8h. Alebo jak to chodi? dakujem

kikulka

tak potom,ak ju máš na neurčito,tak sa s tým otehotnením ponáhľať nemusíš,nie?alebo vieš,že ťa chcú vyhodiť?a máš zmluvu,v ktorej sa píše,že sa to predlžuje na neurčito?lebo niekde to predĺžia zasa len o rok....a neviem,či bude stačiť,keď budete s manželom každý deď sexovať,hoci výrazne to zvýši možnosť otehotnenia,ale závisí to aj od množstva iných faktorov,v každom prípade držím palce,lebo ťažké je to s materskou v tejto dobe...a ešte k tej ivulácii,trvá približne 12hodín,ale nikto ti to s určitosťou nepovie,môže to byť v strede cyklu a 2 pred ním a 2dni po ňom,tak skús si to vyrátať

linka7

no ja pracujem už vyse dvoch rokov najprv bola zmluva na rok a potom by sa mi mala automaticky predlžit na dobu neurčitu pretože som už viac krat ziadnu zmluvu nepodpisovala.

kikulka

no keď si tam na dobu určitú,tak ťa tak či tak môžu vyhodiť,iné by bolo,keby si mala zmluvu na dobu neurčitú a zaručenú metódu na otehotnenie ti nikto nedá