ako zaručene otehotniet do mesiaca

Príspevok v téme: ako zaručene otehotniet do mesiaca
linka7

ahojte, viete mi niekto prosim poradit ako mam určite otehotniet do mesiaca. kolko hodin alebo dni trva ovulacia,aby som sa trafila.stači ked budeme sexovat kazdy den počas 1-2týzdnov? Prosim o radu, pretože je to pre mna velmi dolezite aby som otehotnela do polovice januara, kvoli praci...ved ked budem tehotna ma nemôzu v praci vyhodit ani ked mi skoncila zmluva? inač babo chceme s manželom už asi pol roka. dakujem

lenuliatko

pecka co tam pisu.ja som otehotnela este ked som hak uzivala.ale ucinok znizili antibiotika.az teraz vidim ze nasa mala sa nemusela narodit zdrava :( :( :(

Mimi323

No a ak chceš mať zdravé dieťa, tak sa odporúča splodiť ho min. 6 mesiacov od vysadenia HAK.
-odkaz odstránený-
Tu si môžeš prečítať aké následky môže mať HAK na dieťa.

Mimi323

Lucik, to je veľmi krátko, HAK ti ešte funguje a v najbližších mesicoch môžeš mať ešte rozhádzaný cyklus.

musska

lucik, trocha som patrala, co sa tyka tvojho pozitivneho testu. Takze ak mas nepravidelnu menstruaciu a ovulacia sa nejak omeskala, tj ked si ovulovala prave ked si si robila test, mohla nastat skrizena reakcia so stupanim luteinizacneho hormonu, coho vysledkom je falosna pozitivita. Len v tomto pripade je test falosne pozitivny. Castejsie sa vyskytuje falosna negativita testu, ak napr vypijes vela vody, mnozstvo HCG v danej vzorke moze byt nizsi. Ak si test mala co i len raz pozitivny, aj ked ostatne boli negativne, mala by si ist jednoznacne na gyndu, aspon podla mna..

mojaeni

fiiifa:
tak sa to aj snazim brat, este cakam na vysledky krvi, ci budu v poriadku.
za 4Dultr. sa plati jasne ze aj tu u nas, cca. do 2000,- je to dost, ale som ochotna to zaplatit.Inak robia aj v nemocnici 3D-furt neviem rozdiel medzi to 4 a 3D, a to len za nizky poplatok. No to robia len mamickam, ktore maju komplikacie a odporuc. od doktorov.
Pohlavie? neviem, skor by som sa rada nechala prekvapit, v prvom pripade som tuzila vediet , ci to bude dievcatko, o ktorom som snivala a splnilo sami.- aj tak je to taky anjelik s dablom v tele.
Aj teraz ked som zistila, ze cakam dalsioe, som zatuzila jednozacne po dievcatku, no postupom casu zistujem, ze mi je to jedno, nech je to aj chlapcek.Len nech je naozaj zdrave, to je pre mna najdolezitejsie.

fiiifa

Mojaeni:
Ber to tak, že je všetko v poriadku. Keby bolo zle, tak ťa posiela na ďalšie vyšetrenia, príp. odber plod. vody. A už si nepamätám, v tehot. knižke nie sú aj rozmery bábätka? Každopádne na 3Dčku sa dozvieš viac a keďže sa zaň platí (aspoň u nás), doktor ti povie všetko, čo chceš. Chcete vedieť aj pohlavie? Ale hlavne nech je zdravé. Tak sa maj a vychutnávaj tehotenstvo. papa

mojaeni

fiiifa:
5-7hodin cakania? paani, to musel byt riadny zaberak, ze? Takze so sucasnou lekarkou si spokojnejsia? No ja ako celkom prvu som mala tiez zenu gynekologicku, ale co ja viem, bola taka priemerna, tie jej prehliadky vyzerali asi tak, ze ma ohmatala rukami a ked nemusela , tak ultrazvuk nepouzila ani raz za rok. No, potom sla do dochodkua este pred tym som stihla od nej odist.Velmi zvazujem, ze sa po porode vratim k svojmu doktorovi, hoc je to 250km. Alebo budem intenzivne patrat po niekom tu u nas.Teraz uz to nebudem rozbiehat, ked som v strede tehotenstva, ale vravim, ze ta jeho nevyrecnost ma tak uzemni, az mi padne sanka.Napr. teraz ani neviem, ako to moje babo vyzera, ako je velke a tak. Sprosta som sa to nezmohla opytat. Idem sa teraz objednat na 4D ultrazvuk, tam si to aspon trosku uzijem a budem mat aj pamiatku na cely zivot. pri prvej dcerke som nic take nepodnikla, vlastn ono sa to v tom case este len rozbiehlao, jedine co amm je po nej, je jeden obrazok z ultrazvuku, aj to dost nevydareny, takze ju tam desifrujem dodnes a neuspesne.o)
Drzim vam dievcata palce, aby sa vam babatko podarilo co najskor.
Pre mna je toto obdobie tehot. najkrajsie, hoc je niekedy sprevadzne aj problemami. Viem, ze po prvom porode som si este par mesiacov nevedela zvyknut na ten pocit, ze uz ma mala nekope v brusku a strasne mi to chybalo. O to intenzivnejsie si to chcem vychutnat teraz, dufam, ze uz to bude coskoro.