Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GULATA TVAR,aky uces,ake licenie,comu sa vyhnut?

Príspevok v téme: GULATA TVAR,aky uces,ake licenie,comu sa vyhnut?
lll

ahoj!mam gulatu tvar!vyzeram buclato aj ked telo mam celkom stihle,lica vyzeraju ako by boli napuchnute,na ziadnej fotke sa neusmievam lebo vtedy su lica na prasknutie ,nemozem nosit gumicku lebo ked mam vzadu vlasy tvar nema co kryt a jej gulatost uplne vynika alebo ked mam rozpustene a dam si vlasy za usi tak moja fotka z profilu,jedna katastrofa!ja vseobecne nosim rozpustene vlasy s dlhou ofinou sikmo na bok alebo rozpustene z vypnutou ofinou co by som mala robit aby som gulatu tvar co najviac stlmila?pomoze licenka?pls radte!!!!

katuska-987

ahojte s tou gulatou tvarou som mala tiez problem mala som aj o pal kil naviac nebola som pri sebe ani to nebolo na mne nieako vidno pretoze som vysoka ale ta tvar ma vazne stvala tak som chcela za kazdu cenu schudnut a podarilo sa zopar kil islo dole a aj moja tvar vobec nie je taka ako predtym naopak teraz som s nou uplne spokojna :)

Baska :)

AHojte. Mam tiež guľatu tvár. Mala som nikeeeddy hnede dlhe vlasy.. teraz som sa ostrihala na štýl mikádo,... velmi mi to sekne,.,. aa š´česem tak ze tu cesticku nedam na polovicu hlavy ale tak dalej od polovice ..aa celkon som spokojna .noo..aa mam aj blond melir.. sekne mi to :D ooch.. ale faakt..cekni toto baska2710@azet.sk... kiss :P

mpetran

Tak isto mám okruhlu tvár, strašne by som si priala mať ju štíhlejšiu, som z toho na nervy, ale to všetky čo tu píšete, poznáte...V zrkadle skúšate stále niečo nové, ale nikdy to nie je najlepšie...Najlepšie asi bude, aspoň ja mám takého chtíča ísť na kozm. chirurgiu, nech s tým niečo robia formou operácie - plastiky, avšak možnosti operácie zrejmme ešte nie sú dostupné.

salka

čítala som, že ku guLat. tvári sa nehodí cestička na stred, čo sa účeov týka či príliš krátke vlay alebo vlasy príliš padajúce do tváre, no ani vlasy za ušami.

kuki

ahoj.ja mam tiež guľatú tvár.Tej sa v žiadnom pripade nehodí rovná ofina, len ofina do boku.nosim vlasy postupne zostrihané aj v cope, aj rozpustené. a ked si urobim lička tvar to opticky predĺži.
tu su nejake članky o tom:
wanda.atlas.sk

Okrúhla tvár

Vaším hlavným cieľom by malo byť nevytvárať línie vlasov okolo tváre. Minimalizovať dojem okrúhlosti môžete dlhými rovnými vlasmi padajúcimi do úrovne ramien, ktoré by mali zakrývať aj časť líc. V žiadnom prípade nevoľte účes s cestičkou uprostred hlavy.
Typické znaky:
- dĺžka aj šírka tváre je približne rovnaká
- tvár je najširšia na úrovni lícnych kostí.
Celebrity s týmto typom tváre: Cameron Diaz, Kirsten Dunst, Fergie, Marilyn Monroe

Okrúhla tvár
"Okrúhla tvár potrebuje pridať pár ostrejších kontúr, aby tak získala tvar. Najviac farby nanesieme na líčka a tmavší odtieň na sánku, aby sme odpútali pozornosť od jej okrúhleho tvaru. Aby sme zdôraznili bradu, nanesieme do jej stredu jemnejšiu farbu."

sas51

ludia moji ja stale premyslam nad ofinou neviem ako sa mi skor hodi...vsetci mi nadavaju ked mam rovnu ofinu ze som emacka ked mam nabok mi zavadzia a ked mam vypnutu tak sa to mojej mame nepaci vraj mi to zvyrazni tu gulatu tvar uz naozaj neviem mam kratke vlasy a nic sa mi nehodi :(

lulca

takze kup si trosku tmavsi puder,nie vsak uplne a velkym setcom si nim vykoriguj bocne strany tvare.do stredu tvare svetlejsi puder, ale davaj pozor aby to vyzeralo prirodzene. co sa strihu vlasov tyka, tak spostupnene partie pri tvari,ktore ti budu padat do tvare, pomoze aj bocna ofinka. uplne najepsi efekt dosiahnes ak si sponkou na vrchu hlavy zachytis tu bocnu ofinu, vies ako sa o teraz nosi a bocne vlasy ti budu prekryvat bok tvare.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GULATA TVAR,aky uces,ake licenie,comu sa vyhnut? - Fórum - ZDRAVIE.sk