chudnutie-Valentín

kozmeticka

neviem aky som mala nick ale hovorila som ti ze takymto sposobom priberies a este aj s jojom...sa necudujuj ze si sa prezrala!!!!!co si cakala ked poriadne nic nejes???niekedy 2 krat denne, inokedy 3,4 alebo aj 5...ja jem 5 krat denne schudla som 6,5 kg a citim sa lepsie...a nepocitujem hlad pretoze jem pravidelne a dokonca ver ci never aj sladkosti aj vyprazane...nic si neodopieram...

keby si sa od zaciatku poriadne premyslela a precitala co to o chudnuti tak by si teraz nedepkovala!
sama si za to mozes!!!mozno tu budete na mna nadavat ale toto je moj nazor!

pekny den prajem

rachabb

Ria09, teraz sa nesmies vzdat, lebo pri tych mini davkach co si jedla jojo efekt by bol istý...Nevzdavaj sa aj ked to prezenies, proste chod nanovo kazdy den...Drzim palce, vela stastia prajem.

ria9

je mi strasne..tak som sa snazila a opat som sa prejedla:((citim sa ako tucne prasa a mam strasnu depku..asi sa na to vsetko vykaslem..aj ked viem,ze sa nedokazem a ani nikdy sa nebudem vediet zmierit so svojou postavou ak ostane taka ako je teraz..este horsie je,ze kedysi som bola stihla a viem ako by som mohla vyzerat ak by som sa viac snazila:(((

ria9

dnes:
12:30-hubova polievka s krajcom chleba,zeleninovy salat s kuskom lososa a pangasia,kolace a cajove pecivo,asi 4ks saloniek
14:30-jogobella jogurt light

dnes uz iba ovocie a vela zeleneho caju..dufam:)

ria9

vcera:
predobedom:jogobella jogurt,jablko,bebe keksy,2 kocky horkej cokolady

okolo 16:00:oblatka s medom,kapustnica bez smotany,klobasy a bez chleba,ryba so salatom(paradajky,uhorka,cibulka)
potom:2 slivky,pomaranc,makove gulky,kolace

pitie:voda,zeleny caj,pol salky horucej cokolady

hroza,ale co uz s tym narobim:(

ria9

to len kvoli zajtrajsku som to dnes trochu obmedzila..bojim sa,ze pocas sviatkov priberiem..mam 16 a momentalne okolo 55kg/170cm

ria9

r:jogurt jogobella
o:zeleninova polievka,natural ryza a vietnamska zelenina
v:jogurt jogobella

pitie:voda a zeleny caj
cvicenie:20 min behania

ria9

r:jogurt jogobella lesne ovocie
o:cestoviny plnene syrom
o:2 zelene jablka
v:rozok s maslom,paradajkou a trochou cibulky+hruskovy jogurt jogobella
pitie:voda a zeleny caj
cvicenie:posilka

co ja viem nemam nejaky dobry pocit z dneska..ako sa dari vam ostatnym?