Som este mala?

artwq

ahoj... ja som tiež .. bola na tom podobne ako si ty.. mala som priatela a mali sme šancu už po mesiaci.. a mala som 15 ale povedala som že nie a keď ma miloval... teda mal rád a potom ma začal milovať tak ostal so mnou.. a po 4 mesiacoch sme sa vyspali on bol môj prvý aj ja som bola jeho prvá a nelutovala som to .. lebo to bolo pekne. a lubili sme sa a aj sa lubime:) hoci každý si mala... atd... a sme spolu až do teraz!! a to máme rok a pol:)) ale nemusia byť len takéto prípady len sa nenchaj sklamať.. že.. to vydrží len krátko.. alebo môže to dobre dopadnúť a budete štastný:) len na jedno hlavné nezabúdaj na ochranu nikdy nechoj keď ti povie však ja si dám pozor.. ja to stihnem nikdy toto nedopust... lebo aj pred tým ako sa spravý môžu aj nemusia výsť spermie... a potom by si to ľutovala keďže máš len 15.... tak vždy bud on alebo ty maj pri sebe kondom a keď budete spolu dlhšie tak si dajte na poli antikoncepciu....ako cenovo a vyber sa k lekárovy môžeš tam isť sama a mame nič nemusíš hovoriť... tak tak napíš ako si sa rozhodla:)

kkktzrtzs

no ved nemusis hnet otehotniet pouzite kondom a v tvojom veku su iste take ktore sa milovaly a iste boli aj mladsie tak ze sa neboj. len nech sa do teba nevistrieka

xxaaa

tak sa miluj, potom nezabudni chodit do roboty kazdy den, zivit dieta cely zivot a zbohom detstvo :), uzi si prijemne pocity :)