Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poraďte - mešká mi menzes

Príspevok v téme: Poraďte - mešká mi menzes
Petuska

Mám taký problém, že mi mešká menzes. Naposledy keď mi meškal dostala som vyvolávačku a prišiel - to bolo koncom októbra. Myslela som, že aj teraz to tak je, ale už mi mešká vyše mesiaca. Mala som s manželom pohlavný styk viac krát, ale keďže to mám také rozbité, tak neviem či som mala plodné dni a či môžem byť tehu. Dva týždne ma bolia intenzívne prsia, ale to je všetko, žiadne tehu príznaky nemám. Ak nie som tehu, tak budem stále chodiť na vyvolávačky alebo čo? Podľa mňa to nie je dobré pre organizmus...

zjuzika

ak si vystresovana tak menzes ti nemusi prist aj kvoli tomu..... lebo stres je velka svina a narobi svoje...skus na to nemylsiet, lebo ti to bude meskat este viac...inak kvoli vasnivemu sexu by ti menzes nemeskal,a ci z tych injekcii, to it poradit bohuzial neviem

kiana

ahojte...mam 18 a zacinam haluzit ci niesom tehotna,pretoze vzdy uz tyzden pred menzesom mam bolesti,a teraz sa ziadne nedostavili,vcera som to mala dostat a nic,moze to byt aj tym ze som naposledy pred viac ako tyzdnom mala vasnivy sex?alebo tym ze stvrty tyzden beriem B12 v injekciach?...poradte mi niekto prosim,v noci uz ani poriadne od stresu nespim

Petuska

Ahoj Tinka. Tak teda dufam, ze to bolo sposobene tym.

Jej chlapceka. Ja by som tiez chcela chlapceka, ale hlavne nech je to dietatko zdrave na tom mi viac zalezi!

Ja by som bola rada keby som nejake kilo pribrala - na mne by sa to stratilo. :-)

Aj ja prajem Tebe a Tvojej rodinke vesele Vianoce a len pozitivne veci v Novom roku.. :-)

tinka228

ahoj petuska. no tak to špinenie bude pravdepodobne tým. treba myslieť pozitívne a tešiť sa.

my máme zatiaľ jedného chlapčeka. dnes má presne 16 mesiacov.

no veru na mne to bolo vidieť skoro hned. ja som zase nikdy nebola úplne štíhla, ale hmotnosť som si vždy držala v norme podľa BMI. teraz mám bohužiaľ 20 kilo navyše a nie a nie sa ich zbaviť. ale pre nášho drobca mi to stálo za to.

prajem ti pekné vianoce a nepreháňaj to s upratovaním :-))).

Petuska

Tinka to spinenie bolo vcera, ale iba troska, tak ma napadlo, ze ci to nemoze suvisiet s tym, ze som mala s manzelom pohl. styk..ziadne bolesti ani krvacanie nemam, dufam, ze ani nebudem mat a bude vsetko v poriadku.

Vy mate kolko deticiek, ak smiem vediet? :-)

Uz na konci druheho Ti zacalo rast brusko?? To je dost skoro. No ja viem, ze je to individualne, ale ja som dost stihlej postavy, tak si myslim, ze skor ako v stvrtom to na mne vidiet nebude. :-)

tinka228

ahoj petuska. ak nemáš žiadne bolesti a zo špinenia sa nestane krvácanie tak by to nemalo nič znamenať. každopádne ak začneš pociťovať bolesti a krvácať určite choď do nemocnice. ja som síce špinenie nemala ani raz počas celého tehotenstva, ale moja kolegyňa áno a bolo to OK. držím palce, aby to bolo aj u teba tak.

čo sa týka práce, tak ja by som to v mojom prípade určite neutajila lebo ja som už koncom druhého mesiaca musela prejsť na tehotenské oblečko :-)) ale poznám babu, ktorá mala v šiestom mesiaci také bruško akoby sa len lepšie najedla.

Petuska

Dufam,ze mna tie nevolnosti obidu,zatial sa necitim nejak extra unavena..ale teraz ma trapi jedna vec - je to normalne,ze mam take hnede mazanie akoby pred menzesom? Dufam,ze to nie je nic zle?!

V praci by som to chcela utajit, ci sa to podari alebo nie uvidime. :)

tinka228

no áno ak to vydržíš v práci tajiť počas skúšobnej doby tak potom ťa prepustiť nemôžu.

a k tým nevolnostiam. je to veľmi individuálne. ja som bola prvé tri mesiace extrémne spavá a začiatkom štvrtého mesiaca som začala zvracať. našťastie to trvalo asi len dva týždne. a potom to už bolo OK. samozrejme až na obmedzenia pre veľké bruško :-))

Petuska

Baba na pohovore mi povedala, ze je narmalne 3 mes. skusobna doba a potom je zmluva na dobu neurcitu. Tak po tej 3 mes. dobe by ma nemali vyhadit, ak im to poviem, nie?

Inak Tinka citim sa dobre. Ja totiz ani necitim, ze som tehotna, az na tie bolave prsia. A kedy zacinaju tie nevolnosti?

tinka228

petuska a nie je to náhodou skúšobná doba tie prvé tri mesiace? to je potom iná vec lebo v skúšobnej dobe ťa môžu prepustiť z akéhokoľvek zákonom dovoleného dôvodu.

a ako sa inak máš? cítiš sa dobre? zatiaľ žiadne nevolnosti?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poraďte - mešká mi menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk