Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lichén

Príspevok v téme: Lichén
momo

Histologickým vyšetrením po chirurgickom zákroku mi bola diagnostikovaná lichenoidná dysplázia jazyka ľahkého stupňa. Nasledovala injekčná liečba vitamínom B12 v kombinácii s Thiaminom. Cítim však nastupujúcu recidívu. No bol som poučený, že ďaľšiu vitamínovú liečbu nemôžem dostať skôr ako o tri mesiace. Vraj sa s tým len musím naučiť žiť, no nie je to nič príjemné. Prosím o radu, čo by sa s touto diagnózou dalo ešte podniknúť, dá sa to zastaviť? Resp. prosím o skúsenosti ľudí s rovnakou diagnózou. Ďakujem.

kokso

Zdravim... mne robili tiez hystologiu z jazyka, ktorej vysledkom bol lichen...lekar mi povedal akurat to, ze nemam jest nic stiplaveho, nemam pit alkohol... ale zevraj to nie je nic hrozneho len to treba sledovat...navyse to mam uz aj na licy a neviem co s tym...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.