.....ROTACNY DISK....

Príspevok v téme: .....ROTACNY DISK....
sinderela

AHOJTE....PLANUJEM SI KUPIT ROTACNY DISK... // NAJDETE HO NA TEJTO STRANKE POD NAZVOM ROTANA MAGNETIC...PISE SA TAM ZE SU TAM NEJAKE MAGNETICKE BODY NA EFEKTIVNEJSIE CHUDNUTIE....CO SI O TOM MYSLITE??? MOZE TO BYT PRAVDA??? MA S TYM NIEKTO SKUSENOSTI??? A ESTE CHCELA BY OM SPALIT A VYFORMOVAT SI BRUCHO A PAS...MAM POSTAVU TVARU JABLKA...ALE HLAVNE PAS....SCHUDNEM S TYMTO PRISTROJOM??? A ZA AKY ASI CAS??? DAKUJEM

Edit: ak natrafim na akekolvek odkazy na online shopy, budem to mazat..

admin

siminka

sinderela: ja to mam doma, a pomaha to. je to dobre tak pri telke alebo tak, ked proste nemas co robit. ale nejake zazraky ze par centimetrov dole za dve minuty denne necakaj. ja to tak casto nepouzivam ale myslim ze keby si na tom cvicila pol hodinky denne(napriklad pri seriali alebo spravach), tak v pohode aj par centi dole za tyzden;)
rotana: mas zly den? nevyspala si sa ci co?

sinderela

rotana nic som tu nepisala ze ked sa na to postavim tak ze schudnem...tak neviem aky mas problem...pytam sa ludi ktory maju s tym skusenosti alebo tych ktori vedia normalne poradit...tak ta prosim ak nemas schopne rady tak sa toho zdrz!!! nestojim o to!!!....

a vy ostatni??

rotana

tak si to kup a uvidis ci to bude efektivne alebo nie ,ale isto len tymi bodami nebudes chudnut. to je len marketingovy tah aby si ludia ako ty mysleli ze chudnu uz hned ako sa na to postavia :D

rotana

"na povrchu sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia" treba si aj precitat pozornejsie na cvicenie nie na chudnutie :D