Prosím o radu ...

Príspevok v téme: Prosím o radu ...
petulko

Čawko! Mám problem. Sme spolu s priatelkou uz viac ako tri roky, no zatial sme sa este spolu nemilovali.Ona je este panna, a mam pocit, ze sa toho boji. Chcel som to vyriesit, tak aby sme sa porozpravali, ale ona to slovo"sex" nemoze ani pocut. Skusali sme to raz, no este len som sa k nej s nim priblizil, tak kricala ze staci, ze ju to strasne boli, pritom som nebol este ani dnu.
Ja mam strasnu chut sa snou uz konecne pomilovat. Co mam robit, poradte, ja uz neviem ... Diki. :o(

lojzo

no vies petulko, som si akosi kukol tvoj nick na pokeci a ani sa necudujem ze nechce mat s tebou sex.ked si napises ze mas rad sexik a predpokladam ze 3 roky si nesexoval od vtedy ako si s nou, jedine ak by si mal nejake bokovky...a este ked ti tam nejaka napise ze ho mas krasneho ze by ho chcela mat v sebe, a ten album ani nechcem vediet co tam mas odfotene.bud sa na tom pokeci robis velkym gerojom, alebo si tu na fore robis srandu

mia90

nema nejaky iny psychický problém? mozno ak bola zneuzita,alebo ju to naozaj boli,a mozno ak ma rodicov ktorí nesúhlasia so sexom pred svadbou a ona sa toho drzi...