Objavila som 100% Zdravu cokoladu

Príspevok v téme: Objavila som 100% Zdravu cokoladu
bara

Ahojte! Rada by som sa s vami podelila o moj nedavny objav. Dozvedela som sa, ze kakaovy bob a ovocie acai obsahuju najviac antioxidantov zo vsetkych druhov ovocia a zeleniny! Na moje velke potesenie existuje cokolada, ktora spaja tieto dve suroviny. Zatial sa na slovensku nepredava. Ja sama som si ju objednala od znameho z madarska. Chuti excelentne a jeden bonbonik obsahuje asi tolko antioxidantov ako 50 gramov cucoriedok. Sice nie som odbornik, no podla mna je to uzasne zdrava vec a vsetci ludia, ktori sa staraju o svoje zdravie, by mali vediet, ze taketo nieco existuje. Zeny, ktore radi mlsaju a potom maju vycitky, ako to bolo aj u mna, to urcite ocenia najviac. Som zvedava na vase nazory. :))

ansy

ansy:
O tom sa mozeme porozpravat neskor mozno tak za par mesiacov ked budes o 10 kil tazsia a budes ziadat radu ako schudnut.

RNG

5adca clovek nie je pes.
Pes sice zdochne od cokolady, lebo nema spravne enzymi na jej stravenie, ale napriklad moze zjest maso zo skapaciny, od ktoreho my, ludia, by sme zdochli.
.......
Je dostatok vedeckych studii na uzitocnost nemliecnej cokolady. Hlavne sa jedna o antioxidanty v nej. Pridanim mlieka sa tie antioxidanty deaktivuju.
Najzdravsie su ale neprazene kakaove boby alebo este nezrele.
To iste plati na nelupanu zelenu kavu. Zelene a cervene supky z kavy maju uzasne obsahy antioxidantov, vysoko nad vsetkym ostatnym, okrem kory skoricovnika. Ta ma az 197 tisic jednotiek ORAC na 100 gramov.
V porovnani s tym napr cerstve cucoriedky maju vyse 2 tisic na 100 gramov.
Nasu potrebu antioxidantov viaceri lekari a vyskumnici neoficialne kladu zatial na 5 tisic ORAC jednotiek denne.

Drviva vacsina lekarov zialbohu o tom asi ani nepocula zatial.

miro.83

Co ja som sa tolko toho dozvedel ze je nezdrave. Napriklad ze mlieko je nezdrave potom zohrievanie v mikrovlnke atd to je nadlho. Podla toho co som sa docital tak by som nemohol jest pomaly nic. Okrem toho cokolada je navykova a tato navykovost vedie k nadvahe a prinajhorsom k obezite. A clovek z obezitou nemoze vraviet ze je zdravy, pretoze riziko cukrovky ci cholesterolu sa zvysuje s pribudajucou vahou. Okrem toho nikdy neverte reklamam nedajte sa oklamat a jedzte to co vam chuti najmenej, pretoze to je prave to co organizmus chce sice do dava najavo trocha zvlastnym sposobom.

ansy

a normalna ccokolada je teda skodliva? myslela som, ze ma dost zinku a zeleza. ja jem hodne normalnej coky, zazvycaj rada horku, ale boli ma z nej hlava, pecen, co mi lekarka neverila, no vazne ma boli pecen a coku jem aj 250g denne, a viac. je to prilis vela, alebo sa nemusim bat a ta bolest na pravej strane nie je pecen?

RNG

nie celkom s tym najviac, ale definitivne obsahuju plno. Viac obsahuje napriklat wolfberry(zname ako lycium alebo v japonsku Goji), tiez NONI z polynezie,supka mangosteen,amla("indicke egrese, embilica oficinalis) ba dokonca aj domace cierne ribezle.
Je vynikajuci napad ale vyrabat chutne a zdrave veci, hlavne pre to, ze si ludia viacmenej vyberaju jedalnicek podla chuti a nie biologickej potreby.
Osobne zboznujem cokoladu , kde kakaove boby su miernejsie prazene(bledohnede) a kedze su menej horke, staci v nej len 10 % cukru(90 % kakaa), ta ma zachovane aj mnohe fytonutrienty. A hlavne ked je plnena susenym ovocim, ako granatove jablka, cucoriedky, goji a najnovsie aj mangosteen.
Doikonca vysli na trh aj z lyofilizovanyni(za mrazu susenymi) tymito plodinami, kde sa zachova nielen prakticky vsetok obsah fytonutrientov, vitaminov a antioxidantov, ale aj ich enzymi, na ktore su znacne bohate a ktore sa obvykle spracovanim uplne znicia