kedy najskor otehotniem po vysadeni HAK?

Príspevok v téme: kedy najskor otehotniem po vysadeni HAK?
petulikkkkk

ahojte holky. nemate prosim niektora skusenosti s tehotenstvom a HAK? s priatelom by sme chceli babo, doteraz som brala HAK, chcem ju vysadit prave kvoli tomu otehotneniu a mna len tak zaujima, ze ako dlho to asi trva(teda minimalne)dokial je nejaka sanca na otehotnenie, teda kedy uz tie tabl. nebudu nijako ucinkovat. dakujem

lilah

Aj ja uz od vysadenia 2 mesiace uzivam komplex vitaminov... Kalibrum baby plan - obsahuje vsetko potrebne pre matku a dieta. Ma sa uzivat 2-3 mesiace pred planovanym tehotenstvo az do prveho trimesta. Potom sa ma prejst na iny Kalibrum....

alica7

Kup si v lekarni KYSELINU LISTOVU ... fakt je to velmi dolezite - HAK znizuje jej hladinu, takze jej mas s velkou pravdepodobnostou malo, cim sa zvysuje riziko, ze by babo mohlo byt poskodene razstepom chrbtice ... takze radsej kupit v lekarni, uzivat 2-3 mesiace a az potom sa snazit otehotniet. Vela stastia

bobika 1

ja so pred užívaním HAK mala váhu 60kg a pri HAK som pribrala 20kg za 2 mesiace!!! a to možem čestne prehlasit, že som sa neprežierala, niečo som zhodila ale už to nie je ono a kamaratka mi umrela na rakovinu vaječnikov, udajne jej k tomu pomohla antikoncepcia...

msaj

trošku preháňajú o zlých skúsenostiach,
z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, že otehotnieť môžeš takmer ihneď po vysadení, cyklus budeš mať asi trochu rozhádzaný, a žiadne vývojové poruchy bábätka nie sú, ja som užívala HAK 9rokov v kuse bez akejkoľvek prestávky, po vysadení, som do 3och mesiacov bola tehotná a teraz máme 9mes. úplne zdravé dieťatko, tak isto to bolo aj pred 10imi rokmi keď som vysadila a tiež som do troch mesiacov otehotnela a máme úplne zdravého 10ročného syna, po prvom pôrode sme si "dávali pozor" a po troch mesiacoch som bola v tom, a to sa narodila naša prvá dcéra,takže ja len toľko, som za HAK

lilah

ja riešim teraz tiez tento problem, chcela by som už strasne otehotniet a už to dlkšie nevydržim aj ked som mala v plane vydržat 3 mesiace po vysadení antiky. Zatial su to len dva a už sa pokusame, tak uvidime či už všetko funguje ja ma..... ale myslim a teda silno dufam, že nejake nasledky na dietati a ine komplikacie by to nemalo priniest, lebo všade a všetci výrobcov aj gynekologovia to zaručuju.

janka

Mne cilest zablokoval hormonalnu cinnost tak,ze po vysadeni hormony nenabehli.Brala som ho 3roky koli cystam,je 6mesiacov po vysadeni a ovulavia nic....a otehotnenie vyzera ze nikdy....

farmaceutka

HAK je vacsie svinstvo, nez ktokolvek z nas tusi. Nehovoriac o tom, ze gynekologovia pre vlastnu pohodlnost, nizke naklady na liecbu (pacientka si to komplet plati)a dotacie od farmaceutickych firiem predpisuju HAK pomaly na vsetko okrem neplodnosti. Ale fakt, ze napriklad 1% zien po vysadeni HAK nema rok a viac menstruaciu, uz ziadnej pacientke nepovedia.