Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

menštruácia

ernestka

Zájdi za gynekologon, ved je tam na to, aby Ti poradil. Pri každej návšteve sa lekár pýta na priebeh cyklu. Prekonaj sa a budeš rada.

dagmar

gynekologicky sa v nijakom pripade nehanbi - absolutne nie je coho. Ja viem, ze je to nie 2krat prijemny pocit, ale ber to tak, ze pre nas je to nic viac ako praca s pacientkou, ktorych je denne dost. Pocit neopodstatnenej hanby ta predsa nesmie obrat o zdravie. Urcite navstiv gynekol. a nicoho sa neobavaj. Vela stastia do buducna.

simonka

nebola som- ale predtym co som bola som bola ok, hanbim sa ist- je to take dost ponizujuce- ja sa hanbim aj pred mojim chlapcom a nieto pred gynekoložkou. ale asi skočím. Vdaka za radu

dagmar

moze to suvisiet, no sucasne sa musim spytat - bola si od tej doby (pocas toho, ako zijes s partnerom) na gynekol. prehliadke? Menstruacia sa po zacati pohlavneho zivota zvykne "upravovat" (k lepsiemu, alebo horsiemu) a pokial ti tvoj gynekolog (ak si ho upozornila na zmenu charakteru menstr.)povedal, ze je to v poriadku, mozes mu verit. Ale ako som uz povedala, zalezi, ci si u neho bola a ci si mu predostrela co ta trapi.

dagmar

Simonka, kolko mas rokov? Takto mavas menstruaciu vzdy? Pokial je to nemenne (ze to mas od prvej menstruacie stale rovnake), a bez vyskytu vytokov a bolesti, nie je to problem.

nikki

Ahoj, pokial nemavas ziadne bolesti a zvlastne vytoky, myslim si, ze sa nemas coho obavat, ale skus sa s tym zverit gynekologicke.Myslim si, ze o nic nejde, ale pre dobry pocit skoc ku gynekolovi. pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

menštruácia - Fórum - ZDRAVIE.sk