Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podklad pod make up

casanta

Napriklad transparentny make up Alverde, ktory je zaroven aj ako podklad. Krasne vonia, a obsahuje male trblietave ciastocky, kt.opticky rozjasnia tvar. Stoji v DM okolo 4 eur a je v baleni 30ml v takej bielej tube so zelenym vrchnakom.

miska1989

ahojte baby...chcela by som sa spýtať, či nemáte skúsenosti s krémami Garnier Total Fresh alebo Nivea Pure Nature( to sú tie nové s bio argánovým olejom)ako s kreémami pod make-up.zatiaľ som nenašla žiadny, ktorý by mi naozaj vyhovoval.alebo radšej skúsiť obyčajnú Niveu Soft????

Hugina

Ahojte. Keď som si minule kupovala môj obľúbený make-up od Dermacolu 24 h., tak v akciovom balíčku bola k nemu pribalená aj báza pod make-up. Ja používam pod make-up denný zmatňujúci krém od AA kozmetiky (som alergička), preto sa chcem spýtať, či bázu môžem použiť aj na tento krém, alebo na vyčistenú pokožku??? V živote som to nepoužívala...:-)

Mimi323

Sandra, mám problémovú pleť, tak som si kupila pleťovú vodu,
krém na hojenie akné (effaklar a.i. - lpoužívam lokálne),
krém na tvár (effaklar K).
Tieto tri veci som kúpila v balíčku a stálo to 800sk, takže ešte celkom dobrá cena. No po týždni používania sa mi nenormálne zlepšila tvár.

Adulka

Ako podklad môže byť samozrejme krém, aby sa make-up lepšie rozotrel...takže to je Ok.. ten čo ja používam od značky Dermacol, to si len trošku natriem ešte na krém, pleť je super vyhladená a hebká a make-up sa úžasne rozotrie... Ale kludne stačí ako podklad aj krém..

melisssa

co je to podklad? to je ako krem? lebo ja mam bezproblemovu plet, tak sa len nakremujem, pockam kym to vsiakne do pokozky a dam trosku makeupu. podklad je farebny? naco to vlastne je?

sandra223

a co konkretne od la roche pouzivas? ja mam tiez odskusane nejake ich vyrobky, su velmi kvalitne, ale aj bohovsky drahe

Adulka

Ja používam podklad, vyhladzujúca báza Satin make-up base od Dermacolu a je to úžasné.. Iné som zatiaľ nemala, takže neviem porovnať, je to balenie 15 ml a stojí okolo 260 sk.

Mimi323

lll, La roche je bomba, ja som túto kozmetiku začala používať pred týždňom, no a manžel sa ma sám od seba spýtal, že čo som robila s pleťou, že ju mám takú peknú. No a musím povedať, že on si také veci nevšíma :)

Mimi323

No hydratačný krém používam aj ja ale na to si dávam ešte podklad pod make up - primer (Gosh), to mám pleť potom uplne hebkú a vyrovná mi to nerovnosti na pleti.
Keď pojdete okolo Fann, tak si to vyskúšajte dať na ruku, no je úžasný.
No a nepoužívate niekto niečo také od inej značky?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podklad pod make up - Fórum - ZDRAVIE.sk