Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa zoznámiť?

Príspevok v téme: ako sa zoznámiť?
silvergold

o chvíľku budem mať 18 a veľmi túžim po láske. Doteraz to bolo celkom OK ale možno aj preto že som sa veľmi dlhý čas spamätával s jedného veľkého sklamania a tak som po láske netúžil.No teraz nedokážem pozerať napr. romantický film bez toho aby na mňa prišiel pocit , že som sám a pokazí sa mi nálada, som smutný.
Problém je v tom, že mne ani tak nezáleží na vzhlade.Mám asi aj nízke sebavedomie ale nazbieral by som odvahu a oslovil nejaké dievča ktoré sa mi páči.Lenže mne ani tak nezáleží ako vyzerá.Mne ide o to ako je vo vnútri aké je jej JA.A to sa zo vzhladu nedá odhadnúť. Nemám ani veľa volého času aby som mohol nejako každú chvíľku spoznávať nejaké dievča a ani nie som ten typ chalana čo každý deň behá za iným dievčaťom. Do barom, na disko a podobne ma to moc neláka.Napr. chodím do knižnice ale keď som tam ja tak akurát vtedy tam skoro nikto nie je. Poradíte ako sa teda zoznámiť s nejakým fajn dievčaťom? Na pokeci by sa to dalo cez tie vlastnosti ale tam sú poväčšine len samí pubertaci alebo ani o sebe nehovoria pravdu a ťažko nájsť niekoho normálneho. Ako sa teda zoznámiť? ako ste vy našli svoju polovičku?

annia

Ja som svojho draheho spoznala prave cez net.... a na pokeci nie su len pubertiaci, pisem si s fajn ludmi.. Tiez som nechodila po podnikoch, baroch, zato moj drahy ano... Ono hladat mozes kde chces... ale ked prestanes hladat, tak si ta laska najde sama. Netreba nic nahlit. A ohladom tych romantickych filmov... oni su tak robene aby clovek si pri nich poplakal, aspon mas dovod sa na co vyhovorit a takto si ulavit. Mozno poznas niekoho vo svojom okoli, kto by stal za to, mozno si to este neuvedomujes, ale mozno niekto taky je a staci riadne otvorit oci a poobzerat sa okolo seba.

sunie

neboj, raz to pride len to chce ten spravny cas. na kazdeho jeho spriaznena dusa niekde caka :) najlepsie je zoznamovat sa cez kamosov, znamych, v skole, robote a tak. bary a diskoteky nie su velmi vhodne miesta minimalne preto ze sa tam neda pokecat. podla mna ani internet nie je taka zla forma zoznamenia pre niekoho kto nema vela prilezitosti, akurat treba byt na zaciatok dost opatrny. za chvilu skoncis skolu, pojdes na VS, do prace a urcite spoznas novych ludi.

silvergold

Som z Okolia Topoľčian.Malé mesto.
Tak s tou spoločnosťou je to tak že "žijem" asi len v škole.Chodievam do fitka ale to nie je teda asi taká spoločnosť akú máte na mysli. Ja by som aj rád šiel niekam do kaviarne. Lenže nemám tam s kým ísť. Keď sa niekoho spýtam či pôjde piatok alebo sobotu von tak jeho nápady sú hneď bary,disco alebo niekde sa zašívanie a pitie. Keď navrnem ísť do nejakej kaviarne pokecať alebo ísť do kina každý heď povie že radšej pôjde do baru je to tam lacnejšie, film si môžem pozrieť aj doma, a čo tam chceš robiť ? a podobne.
Sú tu spomínané aj vianočné trhy.Ja osobne rád chodím na ne alebo nejaké kutúrne akcia v meste lenže zase je tu ten problém že každý s mojich známich na také veci kašle a vôbec ho nezaujímajú. Tak naozaj času dosť na lásku máte pravdu, môže aj nemusí prísť. ALe ja neviem prečo teraz hrozne po nej túžim. Mám len raz tento vek, len raz môžem ísť na premieru nejakého filmu čo ma teraz zaujme...
Teraz rozmýšlam aj čo na silvester. Mal som aj plány ísť s kamošmi von vyzeralo to byť v pohode. Ale už sa robili bližšie plány a dopadlo to asi takto: Okolo 20-21 sa napijeme, vybláznime na disco, do polnoci vytriezveme pôjdeme si pozrieť ohňostroj a zase sa môžeme napiť. Čiže tie plány až tak pre mňa nie sú. Keby vynechali to pitie bolo by to celkom OK lenže o čom sa môžem rozprávať s niekym kto je na mol? asi o ničom.
katy212121 a ak sa môžem spýtať ty si odkial?

zwedavus

no u každého je to dosť individuálne:) ale aj tak nestrácaj nádej, povedz si, že tá pravá ešte neprišla, resp. neprišla tá správna chvíľka, počas ktorej ju spoznáš:) podľa mňa je chvályhodné, že ešte v dnešnej dobe sa nájdu chlapci ako ty, takí, ktorí \"nežijú\" len pre nočný život, opíjanie sa, vymieňania báb pod. takže určite sa nemeň a ostaň taký aký si:) ale zasa nie je dobré pokiaľ nechodievaš do spoločnosti skoro vôbec. aj to treba. napríklad si vyrazte niekedy v piatok do nejakej príjemnej kaviarničky alebo pod, nemusí to byť disko alebo bar, existujú aj iné miesta na strávenie piatočného, resp. víkendového večera:) a spôsobov ako sa dá zoznámiť s nejakým dievčaťom je skutočne veľmi veľa:) dobre, jednou z možností je aj láska cez internet, ale nie vždy je to tá najlepšia cesta. samozrejme, že niekomu to vyjde, ale inému nemusí. neviem z akého si mesta, ale teraz všade začali vianočné trhy:) čo tak raz si tam zájsť, tam sa stretáva mnoho ľudí a veľakrát sa tam niekto začne rozprávať s niekým neznámym:) ak uvidíš nejaké samé dievča, čo tak sa jej prihovoriť, popr. ju pozvať na teplý čajík?:) alebo už len keď sa ideš niekam najesť, napadol ma akurát MC je tam vždy aj plno báb, ktoré tam možno tiež idú s cieľom \"baliť chalanov\":) alebo si nájdi nejakú brigádu, tam budeš v kolektíve a možno práve tam to zaiskrí:) alebo sa prihlás na nejaký kurz, šport alebo podobnú záležitosť:) keď už teda nie tá spoločnosť:) alebo sa dohodnite s kamarátmi, nech každý vezme ešte svojich kamarátov, samozrejme medzi nimi aj nejaké baby a hneď vám bude veselšie:) fakt, možností je veľa, len treba skúšať a stretávať sa stále s ľuďmi, byť v spoločnosti:) netreba sa ľutovať, že ešte stále som sám, pokiaľ preto nič nerobím a bývam len doma:) takže hore hlavu a pekný úsmev:) ten robí skutočne veľa:) občas, keď už to bude vyzerať sľubnejšie a nejaké tie pohľady budú opätované, pekne sa na ňu usmej a možno tá dotyčná podnikne ďalší krok:) tak ti prajem nech sa ti čím skôr podarí stretnúť tú pravú!:)

lorak

cez internet - virtualny svet - je najhorsi sposob hladat so "lasku".
na hladanie sexu je dost dobry, kolko bab chodi na pokec kvoli sexu ....

Ty nadalej navstevuj kniznice, uc sa, studuj, venuj sa konickom, citaj, sportuj, venuj sa kulture atd atd, a potom sa RAZ objavi taka ta prava
skor ci neskor. casu dost.

silvergold

ďakujem za rady. Čo píše ShaulaThalit ja som to isté spravil pri predchádzajúcom vzťahu. Dal som doňho všetko aby mi mohla dôverovať a aby sme mohli byť spolu.Stratil som dosť známich ale i kamošov. A nakoniec to skončilo sklamaním a ja som nemal nič. Teraz som niektoré vzťahy s ľuďmi obnovil a na Azete spoznal nových ľudí. Hoci si rozumiem s dosť veľa dievčatami nikto vo mne nevyvolal to WAW alebo niečo podobné. Všetko končí na vzťahu kamošky. Ja asi skôr potrebujem sa s niekym stretávať fyzicky a tak ho spoznať lebo cez net je to predsa také všeliake.Ale neodsudzujem to spoznal som tam predsa len pár super ľudí. A ak mám pravdu povedať skôr sa zaujímam o staršie dievčatá čo aj vedia čo chcú lebo nejaké pubertiačky na trvalí vzťah moc nie sú. Lenže staršie baby sa nezaujímajú o mladších chalanov.Takže hneď ako sa dozvedia koľko mám rokov to nejako končí.
Smile:) a jasné môžeme o tom popísať dáš mi nejaký tvoj kontakt?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa zoznámiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk