Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Upchatý nos...súrna pomooc!!!

Príspevok v téme: Upchatý nos...súrna pomooc!!!
snezienka

Ahojte..od kedy som naposledy bola chorá a dávala som si nasivin..tak ho ešte stále užívam, pretože sa mi stále upcháva nos. Som alergicka a teraz som zacala uzivat sprej do nosa allergodil uz asi 4 dni..ale vobec nezabera..predtym som uzivala cromobene a ten mi pomahal..neviete mi poradit..ci sa nejak nasivin nebije s tym druhym sprejom..ci ma vobec nejaky ucinok pri nasivine. Rada by som kvapky prestala brat..ale to by som sa vobec nevyspala a teraz skusky a tak..neviem co mam robit..ci ist za lekarkou nech mi da iny spray alebo co..prosim nejake dobre rady :D

farmaceutka

snezienka, v lokalnej aplikacii do nosa tieto ucinky prakticky chybaju. Jednak je v jednej davke spreja len malicke mnozstvo lieciva, ktore aj keby bolo cele prehltnute, tak ucinky neziaduce ucinky by nenastali a jednak z toho mnozstva, co si vstreknes do nosa, sa vstrebe do krvi mozno 1-2% mnozstva, co je prakticky nic. Niektore druhy kortikoidnych sprejov mozu pouzivat aj tehotne zeny, takze obavy nie su na mieste.

snezienka

Som o kortikoidoch citala na internete ze maju dost negativne ucinky, ako napr. priberanie. Nemoze tak negativne posobit aj spray? alebo to plati prevazne len pre ine formy ako tabletky a tak..

farmaceutka

snezienka, Allergodil je antihistaminikum, vypytaj si od alergologicky sprej s obsahom kortikoidu (je ich vela druhov). Nasivin sa snaz obmedzovat, vznika nan zavislost a po case aj tak prestane posobit a stav sa este viac zhorsi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Upchatý nos...súrna pomooc!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk