syndrom jedineho frajera..

Príspevok v téme: syndrom jedineho frajera..
kormi

ahojte, chcela by som sa tu asi vyrozpravat zo svojho problemu a hadam tu najdem dakoho, kto mi pomoze. ako ste sa zachovali vy v mojej situacii? mam priatela, s ktorym chodim vyse dva roky a je to moj prvy a jediny chalan uplne vo vsetkom. no a ide o to, ze pravdepodobne je to aj ten najlepsi chlap, akeho som mohla stretnut, no napriek tomu ma asi zasiahol syndrom jedineho frajera, ako to volaju moji kamarati. jednoducho je pre mna niekedy velmi tazke predstavit si, ze aj ostane tym jedinym a poslednym. keby som predtym chodila s niekym inym, mohla by som na zaklade skusenosti povedat, ze hej, on je ten najlepsi..ale takto...? :( on uz mal predtym rozne \\\\\\\"znamosti\ \\\\\\", takze sa dako vyburil, ale mna niekedy prepadne pocit zviazanosti a isteho tlaku..co s tym? ako sa toho zbavit?

zuz

Prepáčte..odveci odpoved:D..PAATRI to niekam inam:)Precitala osm si to cele a mam pocit,ze ho asi nelubis.Inak aj ja som sa bala povedat to priatelovi,len on to neprehtltol...ze on ma tak miluje a ja jeho nie..aebo ze to neviem dat najavo..ptm sme sa aj tak rozisli:(

zuz

Baby,akurat som to zazila.Problem ,ked som si dobre uvedomovala ,ze priatel ma uz nelubi a ze mu treba dat volnost a stale som too vsemozne nemozne zachranovala.Asi pred 2 tyzdnami sa to nazvdy rozpadlo.Sem-tam si poplacem,hlavne ked viem,ze ma novu priatelku,ale aj taky je zivot:)Asi nebol pre mna ten pravy a ozajjstnu lasku este len najdem:)A teraz mam take stavy z toho,ze nejakeho chalana si ulapit len tak..zo zartu..ani ho nebuem lubit..ani tak..neviem preco to robim..vyrovnat sa s tym..alebo dokazat si nieco?Mrzi ma to.ale potrebujem niekoho pri sebe..mozno utechu ..neviem.Len sa bojim,ze dotycnemu ublizim a mozno viac ako mne expriatel:(

orgi

Tak ale netreba sa zastavat len jeho. Clovek pocas zivota svoju lasku hlada a proste niekto ju najde na prvu supu a niekto sa musi parkrat kopnut, aby zistil, ze takto asi laska nevyzera. Urcite je to super chalan a na babenku je aj patricne namotany, lebo z nej citi vacsi chlad.Tak to byva, ze ked je jeden z dvojice odmeranejsi alebo dava najavo menej lasky, tak ten druhy sa zacne bat a zacne mat hentake reci, ktore podvedome odpudzuju toho druheho.
Este horsie je, ked sa vztah bez lasky alebo bez lasky na jednej strane stane zvykom. Vtedy sa velmi tazko z neho kluckuje. Ale treba co najskor, lebo potom je to pre toho milujuceho este bolestnejsie.

misinecka

Mam taky dojem ze s nim chodis iba kvoli tomu aby si po rozchode neostala sama ako prst.. ,,syndrom ked niekoho kopnes do zadku a nemas nahradu(:,, milujem ta a ty jeho nie - je to od teba hnusne ze takto zmyslas, keby to vedel tvoj priatel... no.. myslim ze nebude prenho problem najst si inu.. ce, zbavis sa toho pocitu tak ze sa ho ,,zbavis,, hnusne povedane ako si to tu podala

kormi

orgi, skutocne si presne vystihla, co citim. ani ja mu nedokazem povedat, ze ho lubim, lebo by som ho klamala. on vsak nema ziadne vlastnosti, ktore by mi vadili :(

orgi

Ahoj, presne viem ako sa citis. Ked nevies, ci ho milujes, tak je jasne ze nie. V predoslom vztahu som mavala taketo pocity. Pretoze to, co som citila k priatelovi som nevedela prirovnat k tomu, ako si predstavujem ten pocit niekoho milovat. On ma miloval, stale mi to hovoril a daval najavo, ale ja som mala problem mu povedat "milujem ta". Nejak vnutorne som citila, ze keby som mu to povedala, klamala by som samu seba. Teraz mam vztah, kedy mozem s cistym srdcom povedat, ze ho milujem, ze konecne prezivam ten pocit, aky som si vysnivala:) Nemam za sebou vela vztahov a az tento beriem naozaj vazne. Co sa tyka sexu, nemam za sebou vela chlapov. A sice obcas rozmyslam nad tym, ci o nieco nepridem, ak ostanem len s tymto, tak si viem hned dat aj odpoved, ze nepridem o nic. Priatel ma pritahuje fyzicky aj psychicky, je zodpovedny, vtipny a muzny a ked sa obzeram dokola, tak asi uz nepoznam takeho, co mi az takto vyhovuje.
Ten moj predosly mal vela vlastnosti, co mi vadili a potom to tak aj skoncilo.Sice aj mne ho bolo luto, ze ma tak miloval a ja som ho opustila. Ale ver tomu, ze ak ostanes s tymto, tak skor ci neskor si ho budes vazit menej a menej a budes chradnut. Lebo nebudes spokojna. Mozno ho podvedies a bude to pr oboch este horsie. Drzim palce