Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veľké poruchy spánku-nervozita,nemopauza

Príspevok v téme: veľké poruchy spánku-nervozita,nemopauza
irena.i

Mám veľkí poruchy spánku. Neviem zaspať, v noci sa minimum 20x zobudím a zase nespím, dnes zase od 2.30 neviem zaspať. Už som si pustila ukľudňujúcu hudbu, uvarila čaj na spánok a užila som aj polku hypnogénu/musela som si zaobstarať, lebo noci som nespávala/. Možno to súvisí s nervozitou a s prechodom-znížená činnosť vaječníkov sa prejavuje. Nemá niekto odporučanie resp. skúsenosti s bylinkami, nejakými skladbami, ezotorikou /vonnými sviečkami/, "odstresovaním/, aby si vedel človek vedel navodiť kľudný spánok. Lebo takto sa nevyspím a potom som veľmi podráždená. Predtým som patrila k ľudom, ktorí veľmi dobre spali a potrebovali dobrý spánok, aby si cítili odpočinutý /normálne som bola schopná v kuse spať od 22.00 do 8.00 bez budenia a cítila som sa ako znovuzrodená/. Nechcela by som si privykať orgasnizmus na hypnotiká.Dakujem. Irena

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

veľké poruchy spánku-nervozita,nemopauza - Fórum - ZDRAVIE.sk