plastika

Príspevok v téme: plastika
angi

ahojte vsetci, poradte mi, prosim, chcem ist na plastiku nosa, nemam ho velky, skor mi typovo nesedi k tvari, ale neviem kam ist, lebo som zo ziliny a do blavy je to pre mna daleko. premyslam nad martinskou nemocnicou, tak ak mate skusenosti, poradte. Kolko tam stoji operacia? da sa aj na splatky? velmi pekne dakujem

mendy

ok,tak ti budem vdacna za info.ja mam tiez blizsie do martina.co sa tyka mojho nosa,potrebovala by som zuzit cast pod kostou,teda tam na konci nosa,kde je uz chrupavka.neviem,pocula som,ze s tkanivom je to hrosie ako s skratit/upravit kost.neviem,ci je to pravda.ale stale len rozmyslam,lebo najviac vadi mne,a z boku je pekny(ked vevidiet sirku).moc ludi mi povedalo,ze je normalny a pekny.len niekedy je akoby opuchnuty a vtedy sirsi.casto mi ouchaju aj oci,a vtedy aj nos.mozno mam nieco s oblickami.ked schudne,tak sa mi zda lepsi...nevie.ale so sestrou sa moc podobame az na ten nos!!ona ho ma krasny,uzucky ja taky baculaty-brrr.mam z neho pomplexy.zrejme preto,ze sa porovnavam so sestrou a nie s inymi,horsimy nosami.zatial o tom rozmyslam,ale ked vravis cenu.. :(

angie

ahpj mendi, tak odteraz budem angie, nechcem mylit prvu angi, ok? /tymto sa ospravedlnujem prvej angi/
dnes idem do martina sa objednat a poradit, cenovo to odhadujem na 20000,-, mozno aj viac, vsak uvidim. boze kolko vela nas je s takymto problemom, ani by som tomu neverila, skor som si pripadala ze co vymyslam. je to fajn ked sa mozem porozpravat o tomto mojom probleme s niekym kto mi trochu rozummie.

mendy

angie/angi tak ako to je s tvojou plastikou?uz si nieco poriesila?aj ja nad nou premyslam ale neviem ani kolko by ma to stalo.mas to zistene?