Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

porod

unavena

no ano vcera som sa vratila mala sa narodila 26 cisarskym rezom to vam poviem to je zazitok nechapem zeny ktore dobrovolne lahnu pod noz na toto nikdy nezabudnem ale uz je to za mmnou dufam ze sa to coskoro zahoji a mala je uzasne dobrucka a krasna stalo to zato narobila mi v brusku riadnu sarapatu bola otocena cez stred tela asi pri bolestiach sa jej tak ppodarilo

unavena

tolke reakcie na taku hlupu otazku? :-0to som necakala ja som este doma a cakam dnes mi je dajak blbo dost cudne ale to asi bube z pocasia vcera mi lekarka vravela ze do nedeli to nebude aspon by nemalo tak ma sklamala tie posledne dni su strasne a tie nervy

mira

urýchľovanie ti nebudem radiť, ale múžeš si zmäkčiť a uvoľniť pôrodné cesty a tak uľahčiť pôrod pitím ľanového semienka. Semienka umelieš. roztlačíš alebo čiastočne rozmixuješ a varíš na čaj asi l minútu.

viva.viva

ja som pila Tonik....odporucila mi ho moja sesternica (ma farmaceuticke vzdelania)....a rodila som o 10 dni pred stanoveným termínom....uz si nepamatam, kolko dni som ho pila ale asi 3 alebo 5 a potom to pekne zacalo. Vraj sa preto neodporuca tehotnym zenam, lebo v skorsich stadiach tehotenstva mozu potratit, ale ak chces uz porodit, tak si ho kludne daj a on vyvola kontrakcie. Naozaj sa nemas coho bat....ja mam krasnu dcerku....:)))))

jatoviem

tinka228, lekar nie som, ale mam obsiahle vedomosti, da sa povedat. No a sex lekari odporucaju na vyvolanie porodu prave z dovodov, ktore som spomenula. Keby ejakulat urychloval porod, ziadna zena by "to" nesmela robit pocas celeho tehotenstva...

jatoviem

Hm, toho ejakulatu by muselo byt liter, aby spustil porod, skor ide o stahy maternice pri orgazme, ktore mozu spustit porod a je jedno, ako sa ten orgazmus odohra - ci masturbaciou, vaginalne alebo oralom...Ja ti radim nespekulovat a pekne si pockat, ked sa dozrete dieta vypyta same, neboj, neostane tam navzdy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.