Priatel ma podvadza a ja dufam, ze sa to zmeni

Príspevok v téme: Priatel ma podvadza a ja dufam, ze sa to zmeni
pepsi

Mate aj vy skusenosti s neverou??? Zistila som uz dost davno, ze priatel ma podvadza s uz byvalou kolegynou a vyzera to byt dost intenzivne medzi nimi. Vsetko vsak zapiera. Uz nemam chut ani silu s nim nieco riesit, lebo vsetko mi popiera a vzdy skoncime hadkou. Vsetci mi radia, aby som ho nechala tak, a nasla si ineho, ale ja sa nedokazem odputat a mam pocit, ze uz asi nikdy nebudem tak milovat ako jeho. Stale byvame spolu. Co mam robit?

pepsi

Ahojte, vrela vdaka za vase prispevky. No mate pravdu. Ja to viem, ze logicky by som ho mala poslat do....ale problem je v tom, ze spolu byvame, aj sa stalo vela veci medzi nami v nasom vztahu (strata dietata) atd....Je to cele zvlastne. Ja som bola vzdy ta, ktora radila kamoskam a vzdy som mala kontrolu nad vztahmi a teraz ked som sa sama dostala do takej situacie, kde si neviem s nim poradit, tak idem uplne hlavou proti muru a trieskam s nou az dokedy si neuvedomim ze mi to sposobuje bolest. Aj som k vestici isla viac krat. Pripadam si ako uplna zufalkyna, ale pravda je taka, ze mam jednoducho strach uzavriet kapitolu a zacat odznova. Ja som fakt bola presvedcena ze s nim to bude navzdy. No ale zrejme, to tak nema byt. Kazdopadne vam dakujem za vase nazory. xox

monka11

pepsi,mna priatel sice nepodviedol,ale chcel sa vratit k byvalej,no ona nechcela...a ja doteraz lutujem,ze som sa s nim nerozisla

marcela78

bobika ja po 10 rocnom rozvod a teraz nastastie bez dietata ale bola to rana ako blazon brrr... tak som a aj stale tuzim mat dietatko a bolo mi to odoprene no teraz viem ze to bolo dobre ze sa nam to nepodarilo lebo uz som 2 roky od neho a casom zistujem ze to bola najlepsia vec ktoru som urobila... a teraz sa fakt niekedy uz aj na sebe smejem aka som bola naivna a hlupa

ewitkaaa

roßotik trochu od veci, ze ona ked ho lubi, laska vie odpustat? Velmi yb som rozmyslala ci odpustit neveru iba jednu a nehovoriac o viacnasobnej! Co ked ho ona lubi a on ju spinavo s prepacenim odrbava. A ked niekoho mas, mne to nepride normalne mat iny vztah sexualny s niekym inym, nie sme zvierata! Ved tento svet je strasny sama nevera a neviem co, ludia si nevedia nic ´vazit. Teraz s abudeme podvadzat lebo laska vie odpustat tak nam nevera bude odpustena. To isto! Ak chce niekto vztah a toho druheho lubi tak nepodvedie!

bobika 1

marcela78 ja po 7 ročnom a s jedným dietatom, takže to bolo ozaj tažke...ale ako píšem, dá sa to prežit a s odstupom času si povie-dobre som urobila, a škoda, že nie skor, tak?

roßotik

ak ide iba o sex ... to ho prejde a vrati sa k Tebe.
ak sa chlapec ale zalubil (nie iba poblaznil, lebo dnes vedia baby chlapov poblaznit jedna radost), je to iny problem.
Ak Ti prekaza, ze ma iny vztah - vazny - tak to ja asi na rozchod.

ak ho lubis NAOZAJ - laska vie vela odpustat....

Adulka

Ja s neverou skúsenosti nemám, ale viem, že taký chalan sa nezmení !!!!!!!! Ak by ťa miloval , tak by to nerobil.. A ako tu už bolo písané, ani ja by som sa takého ani nedotkla, hnusil by sa mi....a nedokázala by som s takým byť..

marcela78

suhlasim s bobikou, ten prvotny sok ze zostanes sama je hrozny ale ver nam ze to nie je konecna a ked si najdes novu lasku tak sa nad tym len zasmejes ze ako si sa nicila bezvyznamne :-) a ver ze sa to da aj po 10rocnom vztahu - vlastna skusenost.. drzim palocky

bobika 1

pepsi, nikdy sa nezmení, a budeš milovat aj iného a ešte viac, viem z vlastnej skusenosti, tiež som si nevedela predstavit život bez bývaleho a ajhla, dnes ani neviem prečo som ho chcela, tak odvahu...

ewitkaaa

pepsi, ked nepocuvas blizkch asi tu nepocuvnes nikoho. ALe ver tomu, ze jedneho dna si za toto budes strasne veomi nadavat a budes sa sama pred sebou hambit, ze si nemala svoju hrdost a ako si s nim mohla byt. Si blazon? MAt chlapa ktory ta odvadza, ty o tom vies a si stale s nim? Ako vobec vydruis ked sa ta dotkne,alebo ked sa milujete? Prepac ale ja by som sa asi pri kazdom jeho dotyku povracala a rovno jemu do tvare. Nezniesla by som takeho cloveka pri sebe. Otvor si oci kym je cas. Co ak zostanes tehotna, hm? Bude svadba deti, a bude ta dalej veselo podvadzat? Sama si nicis zivot si pri niekom, kto ta nemiluje a hlavne si ta nevazi. Chces sa cely zivot iba trapit a to koli tomu, ze ho milujes? neblazni. JA som stratila pred necelym mesiacom muza, o ktorom som bola presvedcena, ze je to na cely zivot. NO ale co mam robit? Zase zivot ide dalej. Nemozes sa ponizovat, nerob hluposti. Ja by som mu vypakovala svetky veci z bytu a poslala ho kade lahsie. Cudujem sa ti naozaj. Musis najst sama v sebe silu a skoncit to. Budes len ostatnym na smiech,alebo ta budu vsetci povazovat za chuderku a sepkat si za tvojim chrbtom,aka si hlupa. A ver ze o nejaky cas si budes buchat hlavu ze preco si to neskoncila, preco si sa ponizovala. Sama seba okradas o sancu byt stastna a milovat niekoho ovela viac a takeho, ktory by miloval aj teba. Ale to je cele na tebe, ci chces mat zivot plny utrpenia s hajzlom,alebo radsej si chvilku poplaces,a le ams perspektivu stastneho zivota. Sama si musis vybrat cestu. Iba laska z jednejs trany nestaci, bohuzial a to si zapamataj.