Čo mužov najviac vzrušuje?

michal erektor

Na tuto otazku najdete hned niekolko super tipov na nasom sexblogu --- nebojte sa experimentovat a hlavne nebudte necinna!!! vimax.sk

Simuska- Cica

Ja z mojim partnerom uz chodime 5 mesiacou... Ja ho ani vzrusovt nemusim on ked ma uvidi a ked si oblizem pery uz je zomna hotovy uz mu stoji.... Neponahlame sa .... Sex patri do zivota ale mame este nato cas a uz som mu ho aj honila a ma fajneho velkeho (vek 13)

topgun

čo ho vzrušuje ? podla mna stačí ak má sex s vytuženým objektom, lebo podla mna sex s človekom ktorého nemilujem nie je pre mna pritažlivý nič k nemu necitim je o ničom.a stačí ak má práve sexuálnu potrebu tak lahko sa vzruší

Ambrisko Pet

... a este dodatok k predoslemu ... dúfam že to nie je choré ak ma vzrušuje ženská masturbacia a orgasmus a takisto a páčilo by sa mi ak by to bolo aj naopak...

Ambriško Pet

A co tak závislosť na sexe a rôzne experimenty... ?!Swingers a spoločne onanovanie...?! Toto láka mňa ale bohužiaľ som ženatý a ešte som si to aj s manželkou čo sa týka sexuality a vzťahu veľmi pokecal... a teraz som bez sexu a musím si vystačiť sám...

pipkaba

ten moj je ako nemehlo...nech sa snazim ako chcem,ani sa mu nepostavi...uz som z toho zufala...nic sa mu nepaci...jedina vec co sa mu paci,je ked mu hladim hlasy,no to je dost malo na to,aby sa mu postavil...poradte co skusit,inak sa asi rozideme...

Zvodcaa

Ivet, ja ti navrhujem dierovane silonky, vysoke kozene cizmy so zipsom, aby sa mohol postupne rozopinat, na tom celom kozuch, aby bolo cim zacat a to cele v izbe plnej sviecok a cele by to malo zacat vecerou so sampanskym - beries? ;)