Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smiesne momenty, hlasky, trapasy

Zaran

inko :DDDDDD
Mne sa dačo podobné stalo ked som prišla zo školy domov u nás sa skoro celá rodina,všetci v čiernom,mamka úplne hotová s plačom mi hovorí"dedko zomrel"Ako som si to vtedy neuvedomila vlastne že čo sa deje,začala som sa tam gúľať od smiechu(musel to byť dajaký skrat)oči tam zatváram a ešte nakoniec ako keby toho nebolo dosť som so smiechom povedala"To si robíš prdel teraz":DDDDDViem že z takého sa smiať nemá ale vtedy ...no nemohla som,pritom ma mrzelo čo sa stalo

Zaran

Môjmu spolužiakovi nejde dejepis,nechápe poznámkam,čo nám diktuje učiteľka a minule ho vyvolala odpovedať,on nič nevedel a ked sa ho spýtala prečo sa neučil,tak jej povedal"Pani učiteľka,ja by som sa naučil ale ja nie som schopný sa naučiť":D :D :D

kamo2006

Mne sa raz stal dost husty trapas :-D Bolo to v dobu ked sme sa prestahovali z bytu do domu a po prvej noci v novom dome z unovaný nevyspaný som ráno vstaval do práce, ale kedže som ešte nevedel ako asi dlho mi bude trvat cesta na zastavku som si privstal skorej a ponahlal sa. A zrejme ešte rozozpatý som spravil niečo velmi trápne. Na počudovanie som to zistil až pri zástavke ked som si chcel zapálit cigaretu. Tak šmátram do vrecka a zistím že to vrecko mám voláke divne pozrel som na seba a iba som si povedal preboha to čo???? a začal som sa smiat. Lebo totižto ja som mal nohavice oblečene naopak predok som mal v zadu, a to som mal jediné stastie že tam ešte nikto na zastávke nestál lebo som si to rýchlo tam musel prezliect :-)

angela85

no vies ja som si to vsimla az v autobuse, kde som si vsimla ze pan vedla mna dost uprene na mna hladi, ty kono vtedy mi ostalo tak teplo, ze som urcite k tomu bola urcite cervena ako paradajka a zvysok cesty som mala ruky prekrizene cez prsia, tak na ten trapas vzivote nezabudnem a ani nechcem vediet kto vsetko si to vsimli a spat mi isiel az o hodinu, ale no ja zienka sikovnica, som si kupila pod to biele tielecko, ale aj tak som utekala domov

angela85

dva najnovsie trapasy
vcera som isla celu cestu domov v bluzke naopak a minule som si pod bielu bluzku zabudla dat podprsenku, no vtedy mi do smiechu moc nebolo

bingham

tak toto je dobre...lebo aj ja som mal vacsinou vybuchy smiechu na pohreboch...potom som uz radsej nechodil...ale nastastie ma nevyhodili maros :D

inko.

maroš :DDD
toto nie :D
tak keĎ sme pri tých pohreboch, ja som tiež raz mala taký záchvat smiechu na jednom, a čo len ja..celý kostol... bol totižto pokazený organ a ako náhrada poslužili tie klasické klávesy... a počas prijímania organista asi niečo iné zmačkol, začali hrať také tie smiešne melódie, viete, čo už sú tam prednastavené a nahrané, také fidlikance :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Smiesne momenty, hlasky, trapasy - Fórum - ZDRAVIE.sk