tuniak a sposoby

chenelle

ja som sa tunaika naucila jest v Londyne..a to tak,ze tuniaka odstavim,zmiesam s tatarkom a k tomu si dam do rury upiect zemiak,ale zemiak v celku,najprv ho dam do mikrovlnky na 10 min a potom na 15 min.do rury,tak ako uvarene zemiaky na salat..normalne v supke ho dam do rury,trosku nakrojim a dam do toho nakrojeneho trosicku masielka..ked je zemiak upeceny tak toho tuniaka dam medzi to rozkrate miesto v zemiaku a ktomu vela zeleniny,paradajku,uhorku,cinsku kapustu,kukuricu

SHAKTI

iny recept na tuniakovu pomazanku:
jedna cibula nakrajat na drobno,
jedna konzerva tuniaka
3 ks syrokrem
maslo
mala lyzicka plnotucna horcica
trosku soli

SHAKTI

chlebik s maslom a na to tuniaka a posolit- vybornee!
na oleji oprazit nakrajanu cibulku a pridat tuniaka ( mozme pridat aj sampinony) trosku osolit a pridat cervenu mletu papriku. jednoduche a rychle, vhodna priloha cokolvek, napr. na spagety plus kecup, so zemiakmi, chlebom

tunica

no ja si ho "odstavim" :D proste vylejem celu stavu, aj ho trocha postlacam, bo ju nemam rada :D no a dam si ho na tanier, nakrajam paradajku, uhorku, papriku a papkam pekne :) proste surovy.. mnamky :) lubim ho :)
a ked tak obcas dam aj cierny chlebik.. :)

[zruseny8]

my jedavame tuniaka s cestoviinami..postup je ako ked leco robis, najskor cibulu orestovat, papriku, paradajky, uplne nakoniec pridat tuniaka,nechat chvilocku asi tak 2min este udusit a pridat k cestovinam