ranajky ano/nie?

imeta

tak napríklad keď mám čerstvé paradajky, že voňajú na celú chladničku tak k nim si rada dám čerstvý chrumkavý chlebík s novofruct krémom, to mám úplne najradšej. k tomu buď čierny čaj bez cukru alebo pohár džúsu, to je teraz moje obľúbené

Jablko Belmac

Dali ste si novoročné predsavzatia a jedným z nich je žiť zdravšie? Ak sa chcete inšpirovať, veľa chutných receptov nájdete na korvasova.fmkucm.sk.

imeta

pomáha keď sa na to ráno alebo na raňajky aj napríklad teší. že si večer nachystáš alebo deň pred tým kúpiš také dobré, že sa na ne budeš tešiť, to mne napríklad na začiatku hrozne pomohlo a teraz už to ide akosi samo. tak som si na to zvykla

Tomas12345

Dienda :

Maj vedla postele pohár s vodou a po zobudení si namoc prsty do pohatu s vodou a trochu pokrop tvár a to by ta malo prebrať.

imeta

mne to tiež robilo problém, tí čo mi tu radili o tom vedia, tiež som nechcela vstávať skôr len kvôli jedeniu ale keď sa prinútiš tak si na to časom zvykneš a potom nebudeš vedieť bez tých raňajok ráno výjsť z domu :)

Dienda

Ako zvládate každé ráno vstávať skôr aby ste sa najedli? Ja to nejako proste neviem, radšej si pospím a len si rýchlo ráno niečo hodím alebo niekedy aj nič :/ Ako sa prinútiť?