Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako cistit moju plet?

Príspevok v téme: ako cistit moju plet?
001maruska

Ahojte! Mam akne ale zaroven trpim dehydratovanou suchou pletou, ale zaroven sa aj lesknem pocas dna :D...moj problem je v tom ze neviem ako by som si mala vecer cistit plet a s cim. Ked pouzijem gel na suchu plet od garnier mam plet strasne suchu. Ma niekto podobnu plet?..co pouzivate??..napiste a poradte prosim..dakujem

001maruska

chodila som ku koznej kvôli pleti, ale vypisovala mi stale take pripravky ktore mi vysusovali plet

kde kupim tu susenu srvatku?

delphia

u aknoznej pleti nie je nicim vynimocne, ak je zaroven plet sucha. je to dosledkom pouzivania pletovych pripravkov s alkoholom na mastnu plet. cim viac sa plet alkoholom vysusuje, tym viac si chce svoj hydrolipidovy film na povrchu pleti obnovit a teda sa maz zacne viac tvorit a plet je naraz potom sucha i mastna... v prvom rade si zvol cistiacu kozmetiku bez alkoholu- napr. na normalnu az miesanu plet a kremy si vyberaj hydratacne. ak mas akne, treba si plet pravidelne dat aspon raz mesacne vcistit kozmeticke. ak sportujes, tak starostlivost o plet musi byt intenzivnejsia- po sporte co najskor treba si plet vycistit, nakolko sa v pote a bykteriach ohrome dari bakterii vyvolavajucej akne. cez den cim menej sa rukami dotykat tvare- na rukach je plno bakterii a tak si ich nanasame na plet. v zimnych mesiacoch by urcite bola vhodna kura dermabrazie. no a doma si tiez mozes urobit hydratacnu masku napr. zo susenej srvatky (pridat par kvapiek vlaznej vody- tak aby maska bola hustejsej konzistencie, aby nestekala) a je mozne pridat aj med- ten dezinfikuje a zaroven vyzivuje.
nie si z KE?

lll

skoc za koznou,nech ti poradi nieco na zmiesanu plet,nie nic strasne ist tam,neboli to,moze ti to iba pomoct alebo aspon sa poytaj v lekarni skus nieco od la roche posay(teraz som si neni ista ci maju aj na zmiesanu ale ak hej tak to vyskusaj)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako cistit moju plet? - Fórum - ZDRAVIE.sk