Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodina ano/nie

Príspevok v téme: Rodina ano/nie
fgf

Preco tolko ludi chce zakladat rodinu? Staranie sa o deti je castokrat nevdacna robota, tak preco si nicit nervy tolkymi povinnostami, co sa tyka ci uz vychovy deti, alebo zabezpecovania financii atd.? Viem si predstavit pekny vztah 2 ludi, kde nie su ziadne deti, zda sa mi to ovela lepsie a clovek ma aj viac casu na seba.
Ale predpokladam, ze vacsina ludi nedokaze potlacit pud "zachovania druhu" tak preto vsetci zakladaju rodiny, ale mna osobne tato myslienka nelaka.

nellka

Filuska, až teraz sa dívam, koľko strán je už popísaných, hotový román, to by si sa načítala.:)Som mladá a aj sa tak cítim.

tinka228

no my sme od školy spolu šetrili (a to doslova, kým sme bývali každý u rodičov tak sa dala odložiť takmer celá výplata), menšiu finančnú injekciu sme dostali od rodičov a zobrali sme si spotrbný úver. tretieho januára nám odíde posledná splátka a sme čistí.

nellka

Už som to tu niekde písala...budem mať 30.
Halinax, som rada, že si napísala. Už som začínala mať pocit, že všetci ľudia, čo nechcú a nemajú deti sú takí, ako sa tu prejavili. Bezcitná, arogantní s cieľom ublížiť a ponížiť...Tak som rada, že to tak nie je:)

tinka228

filuska, aj my sme sa na bábätko najprv pripravili až potom sme do toho išli. lebo sme chceli mať vlastnú strechu nad hlavou, spoločné priezvisko a našetrené na výbavičku

filuska

Ja si myslim, ze deti ma mat taky par, ktory ich velmi chce. Deti potrebuju v prvom rade lasku, aj ked aj dostatok penazi nie je na obtiaz, samozrejme. My deti chceme, len este nevieme kedy. Ja mam este len odpracovany jeden rok, takze chcem este pracovat, rozvijat samu seba a potom sa uvidi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rodina ano/nie - Fórum - ZDRAVIE.sk