Rodina ano/nie

Príspevok v téme: Rodina ano/nie
fgf

Preco tolko ludi chce zakladat rodinu? Staranie sa o deti je castokrat nevdacna robota, tak preco si nicit nervy tolkymi povinnostami, co sa tyka ci uz vychovy deti, alebo zabezpecovania financii atd.? Viem si predstavit pekny vztah 2 ludi, kde nie su ziadne deti, zda sa mi to ovela lepsie a clovek ma aj viac casu na seba.
Ale predpokladam, ze vacsina ludi nedokaze potlacit pud "zachovania druhu" tak preto vsetci zakladaju rodiny, ale mna osobne tato myslienka nelaka.

tinka228

fakt záhadné nellka :-))

nuž čo už, tiež som bola prekvapená čo sa tu popísalo, kým som si sem klikla.

nellka

Tinka, poznáme, aj nepoznáme...ako sa to vezme. Ale som tajomná, čo?:)
Je mi to ľúto, čo sa tu popísalo a ako si na nej podaktorí zgustli...To už nie je o argumentovaní, bezdetné ženy versus ženy s deťmi...to je už o premyslenom zatínaní do živého a z toho sa mi vždy robí zle. A je jedno, či je to len virtuálny svet, alebo nie:( Ak niekto v anonymite dokáže písať s vedomím, že tomu druhému tým určite ublíži, musí mať riadne pokrivený charakter.

clenkypo

kekso, bodaj by si z guli nedostal ziadnu zivy spermiu. Pisem len pravdu, chodia sem pracujuce zeny, nie? Len tie, co sa osivaju doma.

luciaa

Podla mna vsetky tie zeny co tu nadavaju na deti ich bud nemozu mat, alebo ich nemaju mat s kym a tak sa tu vyvysuju nad matkami. Maju proste komplexy. Ja chapem ak niekto netuzi po detoch, ale nadavat na matky akoby to boli chudery, alebo na deti, tak to je sila. To nie je normalne. To by trebalo liecit.

clenkypo

Vy matky sa asi nudite ako psy, ked tu strasite cely den a chodite sem vkuse...Mali by ste ist obrobit manzelikov, aby si nenechali vyhulit mimo domu.