Rodina ano/nie

Príspevok v téme: Rodina ano/nie
fgf

Preco tolko ludi chce zakladat rodinu? Staranie sa o deti je castokrat nevdacna robota, tak preco si nicit nervy tolkymi povinnostami, co sa tyka ci uz vychovy deti, alebo zabezpecovania financii atd.? Viem si predstavit pekny vztah 2 ludi, kde nie su ziadne deti, zda sa mi to ovela lepsie a clovek ma aj viac casu na seba.
Ale predpokladam, ze vacsina ludi nedokaze potlacit pud "zachovania druhu" tak preto vsetci zakladaju rodiny, ale mna osobne tato myslienka nelaka.

kekso

alebo......je vsetko tak, ako ma byt..a tvoje geny nie su (z nejakeho dovodu) v buducnosti ziaduce, a zivot sa tymto sposobom s tym problemom vysporiadal

tinka228

ahoj nellka. už som si myslela, že nik zo včera nepríde. chúďa mrvulka to asi vzdala. včera sa mi zdalo, že sa poznáte osobne. je to pravda?

nellka

Preboha, to kam ste sa v tejto téme dostali? Normálne mi prišlo zle z toľkých jedovatých, zatrpknutých a hnusných rečí...O čo vám poniektorým ide?! Ublížiť a uraziť toho druhého, dotknúť sa ho na tom najbolestivejšom mieste?! Nemám slov. A všimnite si, že my "matky, ktoré nevedia nič iné, len robiť deti a to hlavne preto, aby sme si mohli doma šunky váľať" sme tu na nikoho tak hnusne neútočili, ako ženy, ktoré deti nechcú mať. Podľa mňa sa tu zase prejavil ich egoizmus. Prečo vás tak rozčuľujú deti? A pohľad na matku s dieťaťom? Jedine preto, že vás to štve, inak to nevidím.
A také tie reči o tom, aké sú všetky matky, čo sú doma 3roky s dieťaťom hlúpe, neinteligentné, proste oproti pracujúcim ženám podradné, si radšej ani nejdem všímať, lebo to vypovedá skôr o inteligencii tej danej osoby.
Včera to tu bolo fajn a vôbec by mi nevadilo, keby sa tu objavili aj názory druhej strany. Vadí mi tá zloba, urážanie, ubližovanie...len tak pre nič za nič. Pre zábavu. Fakt čudná zábava.:(

1xy

kekso, a ty si prečo myslíš, že ten, kto nemá deti, je zakomplexovaný??? Nechápem, ako ťa niečo takéto napadlo...