Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodina ano/nie

Príspevok v téme: Rodina ano/nie
fgf

Preco tolko ludi chce zakladat rodinu? Staranie sa o deti je castokrat nevdacna robota, tak preco si nicit nervy tolkymi povinnostami, co sa tyka ci uz vychovy deti, alebo zabezpecovania financii atd.? Viem si predstavit pekny vztah 2 ludi, kde nie su ziadne deti, zda sa mi to ovela lepsie a clovek ma aj viac casu na seba.
Ale predpokladam, ze vacsina ludi nedokaze potlacit pud "zachovania druhu" tak preto vsetci zakladaju rodiny, ale mna osobne tato myslienka nelaka.

isabella

kekso, podla mna je tu vacsina vydatych. A clovek je chybny, ked nema decka? Ved to je to najlahsie, co sa da urobit.

kekso

..no toto, ale sa tu pozlietalo rojov zakomplexovanych starych dievok a mladencov..tato tema ich pritahuje ako svetlo v tme..skoda len, ze si neuvedomuju, ze svoje komplexy v omyle vydavaju za cnost

jarkaa

jarkaa, ako u koho...Samozrejme, zalezi od psychiky, povacsine to je tak, ze ked nieco chces, nedari sa a ked to vobec nechces, tak to mas, ale za normalnych okolnosti, ked sa netlaci na pilu a nejde na to silou mocou ide to. Islo to nasim, islo to nam, islo to mojim surodencom...Myslela som tym skor nechcene tehotenstvo.

jarkaa

v coby sa nedalo naplanovat, len staci pouzit ochranu...ja v neplanovane tehotenstvo neverim, som vydata 25 rokov, mam dve planovane deti.

v

fu tak konecne som docitala tuto temu:)
ja osobne este nie som rozhodnuta ci chcem,ci nechcem mat deti..najprv by som si chcela vybudovat karieru a uzit zivot takze ak deti,tak nie pred 30..aj ked naplanovat sa to neda a clovek mieni,zivot meni:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rodina ano/nie - Fórum - ZDRAVIE.sk