Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodina ano/nie

Príspevok v téme: Rodina ano/nie
fgf

Preco tolko ludi chce zakladat rodinu? Staranie sa o deti je castokrat nevdacna robota, tak preco si nicit nervy tolkymi povinnostami, co sa tyka ci uz vychovy deti, alebo zabezpecovania financii atd.? Viem si predstavit pekny vztah 2 ludi, kde nie su ziadne deti, zda sa mi to ovela lepsie a clovek ma aj viac casu na seba.
Ale predpokladam, ze vacsina ludi nedokaze potlacit pud "zachovania druhu" tak preto vsetci zakladaju rodiny, ale mna osobne tato myslienka nelaka.

karen

ale, ale, mrvulka, veď si písala, že máš ukážkové manželstvo, dve autá, a čo ja viem čo ešte, len sa tu vychvaľuješ, ale zjavne nie je u teba všetko také dokonalé ako píšeš.. peto11 ťa pozná a vie, čo si zač.

mrvulka

tak toho cvokára nepoznám.a nikdy som sa pani dokonalú nehrala a ani hrať nemienim.Tí,ktorí ma poznajú ma fakt poznajú a nie takto,ako to tu opisuje petko11.Sa ti píše,ke´d si inkognito,čo?asi niekto,koho moja sestra odmietla,však?

karen

pekne sa tu hádate.. tuším sa mrvulka s petkom11 pozná.. prezraď na ňu ešte niečo, nech sa nehrá na pani dokonalú

peto11

pre robosku:
U detí narodených ženám, ktoré pred tehotenstvom trpeli obezitou, existuje zvýšené riziko vrodených porúch. Uvádza to najnovšia štúdia amerických vedcov, uverejnená v augustovom vydaní odborného lekárskeho mesačníka The Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine.

Odborníci z Texasu vyvodili svoje závery na základe výsledkov komplexnej štúdie, ktorá sa zaoberá viac než 30 kategóriami vrodených defektov.

Vedecký tím Kim Wallerovej z univerzity v Houstone zhromažďoval údaje o pôrodoch v rozpätí rokov 1997-2002, pričom skúmali viac ako 10.000 detí s vrodenými poruchami, ktoré porovnávali so 4000 zdravými deťmi.

Zistili, že obezita matiek viac ako zdvojnásobila pravdepodobnosť výskytu rázštepu chrbtice ich potomkov. Medzi ďalšie riziká obezity pred tehotenstvom patria aj poruchy funkcie srdca, konečníka, penisu, končatín a bránice.

U tehotných žien s podváhou existuje jediné nebezpečenstvo - zvýšeného výskytu rázštepu pery u ich detí. Ak sa teda plánujete stať matkou, začnite najprv pracovať na optimálnej zdravej hmotnosti. Je to určité hmotnostné rozmedzie, a ak máte pochybnosti, aká hmotnosť je práve pre vás tá „zdravá" neváhajte sa poradiť so svojím lekárom.

peto11

Odumretie plodu je potrat, ci boha, ne? A nadvaha teda podmienky na otehotnenie nezlepsuje, ta jak si sa kukala do totych encyklopedii? Chlop ju musi posypat mukou aby sa vedel trafit do dierky hehe, to musi byt jak jebacka slonov

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rodina ano/nie - Fórum - ZDRAVIE.sk