Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extrakt z olivovych listov a kyselina v zaludku

Príspevok v téme: Extrakt z olivovych listov a kyselina v zaludku
fefe2

Zdravim. Uz vyse mesiaca beriem extrakt z olivovych listov, 3x denne kapsulu 750mg. Moze to sposobovat zvysenu kyselinu v zaludku? Casto ma pali zaha a hlavne ked si "grgnem". Neviem ci je to kvoli tomu, ale inak stravu mam taku ako predtym, jedine toto som zacal jest. Inak je to super vec ten extrakt z oliv. listov, zvysuje obranyschopnost, ani len nadchu nemam.

RNG

ked sa napijes na jedlo vela vody alebo caju, rozriedis si zaludocne kyseliny a potom ti poriadne netravi(grganie, pala)

fefe2

Ale ja inak s travenim moc problemy nemam. Moze to byt to moje palenie zahy aj tym, ze som poslednych par tyzdnov pil tak 3x denne caj na zaludok (teekane zmes nejakych bylin na travenie) do ktoreho som si daval polovicu alebo aj cely citron? Cital som ze citron sposobuje tvorbu zal. kyselin a teda aj lepsie travenie. A ked som ho prestal davat do caju teraz, tak zaludok netvori tolko kyselin???

RNG

zaha nie je zop zvysenych kyselin ale naopak zo znizenych, Pri dostatocnej hladine zaludocnych kyselin nekvasi v zaludku, negrga sa a tak sa kyseliny drzia v zaludku a nedostanu sa do pazeraka. Lebo pala je len v pazeraky, nie v zaludku, ktory je dobre proti kyselinam ochraneny.

RNG

extrakt z olivovych listov moze sposobovat mierne drazdenie zaludka, preto sa ma brat vzdy po jedeni, nie na prazdny zaludok.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extrakt z olivovych listov a kyselina v zaludku - Fórum - ZDRAVIE.sk