mam si nechat ci nie

Príspevok v téme: mam si nechat ci nie
najnestastnejsia

dobry vestir vsetkym, mam velky problem, mam 22 a som tehotna druhy mesiac som vo faze rozhodovania ist ci neist na potrat moj priatel je momentalne vo vykone trestu :( , maminka aj babka su nadsene tesia sa, ale mamin partner moj otcim vyvadza ako divy uz tak nas bije aj bez toho a obavam sa ze moje dieta pride do dodt zleho prostredia a ci ho dokozem vychovat: a dat mu z coho jest: nezaujimaju ma poznamky typu dat si vziat dieta je hriech, ja riesim inu otazku, vdaka .........

najnestastnejsia

nie jeho sa nezbavime dorobil dotiz u nas dostavbu............... a nechce odist , kazdy vecer vystraja a hlavny zaujemjeho bitiek som ja,,,, mamina je s nim uz vyse dest rokov a len posledny rok zacal pit, mame to dosz tazke a obavam sa ze to doma nezvladnem....

ewitkaaa

asi by som to tiez riesila, ze zbavit sa otcima, aby ma mlatil cudzi chlap? To urcite nie. ale viem si predstavit, mas to tazke, a mamina co na to vravi- myslim na otcima, nerozpravala si sa s nou o tom? Domace nasilie je strasne,ale cudujem sa tvojej mame ze od neho este neodisla. Urcite nedavaj malicke prec, lutovala by si to neskor, aj ja mam pocit ze by si ho aj chcela,ale mas obavy. Existuje vela rieseni, aj ked tazkych, ale zivotom s anejak da pretlct. No rohodnutie je len a len na tebe, treba hladat riesenia.

pipina

a ty by si ho dala prec lebo mas blazniveho otcima? neviete sa zbavit jeho? mam pocit,ze ty to dietatko chces,takze...