Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nema cas sa so mnou stretnut

Príspevok v téme: nema cas sa so mnou stretnut
simona

Aky dovod moze mat moj priatel, ze sa nechce so mnou stretnut? Volala som mu, aj pisala, ze by som sa s nim chcela stretnut, lebo na dalsi tyzden asi nebudem mat cas, musim byt s rodinou, pridu tety, strykovia, bratranci, sesternice. Vacsinou odpovie, ale iba v sprave a nieco vtipne. Napriklad, ze musi pomahat Santa Clausovi alebo ze ide na zajazd na Juzny Pol. Neda sa s nim normalne porozpravat. Uz z neho stracam nervy, aky je vtipny. Preco sa odmieta so mnou stretnut? Dakujem.

cattarins

Tak to moze znamenat podla mna, ze sa s tebou uz stretnut nechce...Asi sa snazi vtipne ti dat na javo, ze o stretnutie zaujem nema. Nechaj ho tak, ved ked bude chciet, ozve sa sam, hoci ja osobne by som mu potom tiez nieco vtipne napisala...

Adulka

Ja by som ho tiež kopla do zadku...ale skús mu nepísať už nič....nechaj ho tak, uvidíš, či sa sám ozve, alebo nie..
Nevnucuj sa mu..a uvidíš čo urobí...Koľko má rokov, keď sa tak správa??

janocka

simona..kopni ho tak do riti že na ten Južný pol odletí na tvojej čižme.Tam si može robiť vtipy v ladovej diere.

katkaxxxx

pozri, ak je to unho nove spravanie a nespraval sa tak predtym tak mi napada iba to ze mate nejaky problem, alebo je na teba nahnevany, alebo ma nieco zalubom (ina zena?) alebo sa proste jednoducho nevie chovat. ale maj svoju hrdost a nenechaj toto so sebou robit

simona

Ved som mu aj napisala, ze nech urci on, kde, kedy, ale dalsi tyzden uz nemozem. Je to akoby ma mal na haku, akoby kaslal na to.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nema cas sa so mnou stretnut - Fórum - ZDRAVIE.sk