Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Mam pocit,ze nikam nepatrim

Príspevok v téme: Mam pocit,ze nikam nepatrim
nestastie

Dokopy to ani neviem popisat.Zda sa mi ako keby som zila zly sen.Mam pocit,ze nikam nepatrim.Neviem co mam robit.Mam 22 rokov.Som slobodna mamicka.S byvalym priatelom sa poslednu dobu nestretavam.Vlastne poslednu dobu sa nestretavam s nikym.Otecko mi umrel pred dvoma rokmi a s mamou sa nestretavam dlhu dobu pre nezhody ktore sme mali.Teraz zijem v malej dedinke blizko Kosic,v prenajatej chatke.Je tu pekne a pokoj,ale neda sa tu byt navzdy.V kosiciach mam byt,ale bojim sa,ze tam by som sa mohla stretnut s byvalym priatelom,takze tam velmi nechodim.V KE studujem vo stvrtom rocniku na upjs-ke.Sice je pravda,ze posledny mesiac a pol som sa tam ani neukazala,takze neviem ci sa to da nazvat studiom.Inak moje rodne mesto je Mnichov,kde mame aj rodinny ponik,ktory je po ockovej smrti v podstate moj.Ani o ten sa nestaram,nechala som to na ludi ktory sa tomu rozumeju viac nez ja.Neviem co mam robit,ostat v blizkosti KE,alebo v KE,alebo sa vratit domov do Mnichova?Lenze ani na ten nemam najlepsie spomienky a mam pocit,ze tam uz nepatrim (uz 13 rokov zijem na Slovensku.)Nebavi ma zit,keby nebolo mojich zlaticok tak uz na tomto svete davno nie som.V marci tohto roka som sa pokusila o samovrazdu(neuspesne).Potom som sa kratky cas liecila na psychiatrickej klinike v Mnichove,ale ani to mi nepomahalo,tak asi po dvoch tyzdnoch ma odtial vtedy este sucasny priatel dostal.Lenze nevedeli sme uz spolu zit(comu sa ani necudujem pri mojom stave)mala som neustale depresie,samovrazedne skoly,tak sme sa rozisli.Odvtedy v podstate sme sa videli este prakrat,nosila som mu nase deticky na vikendy a posledne 3 mesiace nie sme v kontakte vobec.Nedviham mu telefony a on netusi kde som.Momentalne som v 7 mesiaci tehotenstva, on o tom nevie.Zda sa to vsetko ako pribeh z nejakeho romanu,ale cely moj zivot je a bol taky.Hoci aku radu,nazor,myslienku si rada precitam.Aj tak nemam nic lepsie na praci ako sediet za notebookom.

nestastie

olivia,viem ako ti je.Teda aspon sa viem vcitit do tvojich pocitov.Mozem sa opytat kolko mas rokov?Myslim,ze pokial sa v tvojom zivote nestalo nieco,co by ta nejako zasiahlo,alebo poznacilo,tak vzdy mas sancu sa pokusit vsetko zmenit.Nelamentuj nad tym ako ti je teraz,ale posnaz sa urobit nieco pre to, aby sa to zmenilo.Drzim palce.

nestastie

monicka,nespominam nikoho lebo okrem deticiek nemam nikoho.Samozrejme mam par dobrych priatelov tu aj v mnichove,ale nechcem uz nikoho otravovat.Viem,znie to ako sebalutost,ale nie je to tak.Ozaj si vazym co pre mna kto urobil,ale nemoze to tak byt vacne,preto sa musim rozhodnut,ze co mam v zivote robit a az tak sa pokusit vratit do normalneho zivota.Teda aspon tak nejako znie moja teoria.

olivia3

ja sa citim podobne, ze nikam nepatrim a som uplne sama. nemam ani priatela, ani deti, nikoho. len roky letia a to ma stahuje stale dole a dole do depresii. nik vsak nic nevidi,lebo predstieram, ze je vsetko fajn :(

monicka2509

evelina,ale ona nespomina ani kamaratov ani nikoho,tak asi jedine riesenie su lieky,lebo inak sa z toho nedostane...ja by som jej chcela pomoct,ale ako?ked ona rozprava len o svojich detoch..ale ked bude zit doma so svojimi detmi,depky sa nezbavi,mala by preto nieco robit,uz len kvoli nim

evelina

hm, koľko ludí, tolko príbehov a osudov.
Je nás veľa a pritom mnohí sa citia sami, opustení. Kde sa vytraca laska, srdečnosť? prečo sa šíri egoizmus?
monicka2509, ked je niekto v depke, nevie ako začať inak žiť. depka púrichadza, ked človek straca vztah s bohom, s niečim v co veri. je veľa ciest ako sa dostať z depky. najlepšie vsak bez liekov. kamoska brala lieky, ale uz nikdy nebude ako predtym, je uz ina.

monicka2509

nestastie to len ty si sama nahovaras,ze ti je s detickami dobre,ale po case ti deti odrastu,odidu a ty chces byt sama?podla tvojich slov vidno,ze zmyslas negativne asi by si mala ist prinajmensom za psychologom

roßotik

ved vidis, mi potvrdzujes, co som hned v prvej reakcii napisal:
"treba sa ti liečiť.treba ti dať život do poriadnych koľají
nik to za teba nespravi."
psychopatka.

nestastie

Mne postaci ak budem s mojimi detickami,nic viac mi chybat nebude.Ano depky boli predtym,teraz uz nemam depresie.Len citim,ze nikam nepatrim a to ma stve,lebo neviem akym smerom sa uberat.

monicka2509

nestastie a ty chces byt do konca zivota sama?ako si aj sama napisala depky atd.tak vidis,ze chyba je ciastocne v tebe,tak sa snaz to zmenit.Zacni zit novy zivot,len tak sa dostanes z depresii.

nestastie

roßotik,jasne alkol,drogy v 7 mesiaci tehotenstva.Nikdy v zivote som nepila,nefajcila a toboz nie drogy!Monicka2509,ja viem,ze je dvom lepsie ako jednemu,ale nie je sanca aby sa to medzi mnou a priatelom urovnalo.Vravela som,ze sme sa rozisli,lebo sa to uz nedalo vydrzat,mala som strasne depresie,hystericke zachvaty a byvaly aj ked je to podla mna najlepsi clovek na svete,tak to uz nevydrzal a padli aj facky.Nedalo sa proste pokracovat,tak sme sa dohodli,ze to proste ukoncime.Viem,ze teraz ma uz novu priatelku a nechcem to montovat dokopy.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam pocit,ze nikam nepatrim - Fórum - ZDRAVIE.sk