Mam pocit,ze nikam nepatrim

Príspevok v téme: Mam pocit,ze nikam nepatrim
nestastie

Dokopy to ani neviem popisat.Zda sa mi ako keby som zila zly sen.Mam pocit,ze nikam nepatrim.Neviem co mam robit.Mam 22 rokov.Som slobodna mamicka.S byvalym priatelom sa poslednu dobu nestretavam.Vlastne poslednu dobu sa nestretavam s nikym.Otecko mi umrel pred dvoma rokmi a s mamou sa nestretavam dlhu dobu pre nezhody ktore sme mali.Teraz zijem v malej dedinke blizko Kosic,v prenajatej chatke.Je tu pekne a pokoj,ale neda sa tu byt navzdy.V kosiciach mam byt,ale bojim sa,ze tam by som sa mohla stretnut s byvalym priatelom,takze tam velmi nechodim.V KE studujem vo stvrtom rocniku na upjs-ke.Sice je pravda,ze posledny mesiac a pol som sa tam ani neukazala,takze neviem ci sa to da nazvat studiom.Inak moje rodne mesto je Mnichov,kde mame aj rodinny ponik,ktory je po ockovej smrti v podstate moj.Ani o ten sa nestaram,nechala som to na ludi ktory sa tomu rozumeju viac nez ja.Neviem co mam robit,ostat v blizkosti KE,alebo v KE,alebo sa vratit domov do Mnichova?Lenze ani na ten nemam najlepsie spomienky a mam pocit,ze tam uz nepatrim (uz 13 rokov zijem na Slovensku.)Nebavi ma zit,keby nebolo mojich zlaticok tak uz na tomto svete davno nie som.V marci tohto roka som sa pokusila o samovrazdu(neuspesne).Potom som sa kratky cas liecila na psychiatrickej klinike v Mnichove,ale ani to mi nepomahalo,tak asi po dvoch tyzdnoch ma odtial vtedy este sucasny priatel dostal.Lenze nevedeli sme uz spolu zit(comu sa ani necudujem pri mojom stave)mala som neustale depresie,samovrazedne skoly,tak sme sa rozisli.Odvtedy v podstate sme sa videli este prakrat,nosila som mu nase deticky na vikendy a posledne 3 mesiace nie sme v kontakte vobec.Nedviham mu telefony a on netusi kde som.Momentalne som v 7 mesiaci tehotenstva, on o tom nevie.Zda sa to vsetko ako pribeh z nejakeho romanu,ale cely moj zivot je a bol taky.Hoci aku radu,nazor,myslienku si rada precitam.Aj tak nemam nic lepsie na praci ako sediet za notebookom.

chenelle

no poporiadku...1,zacni ZIT...asi po prve malo byt Spamataj sa a rychlo...byvalemu zdvihni,su to aj jeho deti...a ked sa mozem opytat aky si mala dovod na to aby to dospelo az tak daleko k samovrazde?a k tomu byvaniu...ja tiez nemam na nas dom dobre spomienky a byvam tu,nemam na vyber,ty na vyber mas.Urcite mas nejakych priatelov,chod s nimi von,alebo ked si myslis,ze lepsie riesenie bude ten Mnichov,tak odid,najdi sa kamaratov,najdi si priatela,bud stastna,ked budes sediet doma so zalozenymi rukami tak nic nevyriesis....

andy

Fakt musíš s tým niečo urobiť. Určite máš aj v KE nejakých kamarátov, vrátila by som sa na tvojho bytu, bývalému by som určite zdvihla telefón, sú to jeho deti a ty nemáš právo kvôli svojmu strachu zo stretnutia s ním deti pripraviť o otca...a možno to aj tebe pomôže, aj keď sa toho bojíš...

roßotik

depka jak vyšitá...
treba sa ti liečiť.treba ti dať život do poriadnych koľají
nik to za teba nespravi.
sama s detmi v chatke ... velmi velmi zle riesenie -- musis medzi ludi, znamych priatelov kamaratky ....
mal by vediet, ze si tehotna - ved bude OTCOM !!!!!!!! ma pravo to vediet. si falosna, ak mu to utajis.
co studujes? preco nue poriadne?
kto sa stara o deti, ked si v skole?
Je v podstate jedno, kde budes zit, len si to musis "usporiadat"
alles gute!