Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cysta / gynekologička / žiadna menštruácia

Príspevok v téme: cysta / gynekologička / žiadna menštruácia
00000001

Neviem ako mám začať....Pred rokom som začala mať problém s menštruáciou, zo dňa na deň úplne zmizla. Myslela som, že je to liekmi ktoré som v tej dobe začala užívať a tak som chodila po lekároch a tí zjavne nemali ani tušenie čím to môže byť. V tej dobe som brala Sertivu a Timonil a samozrejme antikoncepciu Jeanine. Keďže som ku gynekologičke začala chodiť ako na hodiny klavíru, peňaženka bola stále tenšia a tenšia a ona na nič neprišla tak som sa na to jednoducho vykašľala. NIkto sa nijako nevyjadril, všetko bolo podľa nich v poriadku, a dokonca som sa ani je nemohla nejako veľmi sťažovať, lebo v podstate mi to aj vyhovovalo, zbavila som sa otravnej a bolestivej menštruácii... Časom som vysadila lieky a zostala som len pri HAK, ale menštruácia neprišla. A teraz keď som bola na ročnej kontrole tak mi doktorka povedala že mám cystu a že mám prísť o mesiac na kontrolu.... A ja teraz neviem či sa mám niečoho obávať alebo nie. čítala som na nete o cystách a o tom že väčšinou zmiznú samé, a že sa zvyknú liečiť antikoncepciou alebo sa jednoducho vyoperujú... A pravdu povediac, nemyslím si že by som počas tohto mesiaca dostala menštruáciu keďže je už nemám rok a že tá cysta zmizne vďaka antikoncepcii, pretože v podstate vznikla počas užívania HAK-u.

Jednoducho neviem čo si o tomto všetkom mám myslieť!!! Poradte niečo. A čo sa týka doktorov tak zrejem ma už tu na Slovensku nič neprekvapí...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cysta / gynekologička / žiadna menštruácia - Fórum - ZDRAVIE.sk