Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: zaujimave..

Príspevok v téme: zaujimave..
11lienka11

ahojte.. mna v poslednej dobe trapi jeden problem.. vzdy, ked sa rano prebudim mi neuveritelne zacne buchat srdce.. uplne neovplyvnitelne, este ani nad nicim nerozmyslam a zacne busit.. potom vstanem, urobim zakladne veci a ono sa to po chvilke upokoji.. zaujimalo by ma, ze preco sa to deje a co s tym mam robit, resp. ako dosiahnem, aby sa to uz nedialo, lebo je to neprijemne.. dakujem!!

tinka228

ako som písala. mne sa to vytratilo keď som si pripustila, že sestra je preč. ja som tiež taký stresák a citlivý človekˇ, hneď si všetko pripúšťam. možno keď zvládneš ten stres čo máš momentálne tak ti to prejde. a hlavne na to nemysli. myslím tým, že ráno keď vstaneš nemysli na to búši mi srdce, nebúši mi srdce. podľa mňa je to v tvojom podvedomí, keď ráno vstávaš s nechuťou, že zase bude len stres. a možno teraz cez sviatky, keď je taká pekná atmosféra všade tak ti to prejde.

11lienka11

tinka, no ja si myslim, ze to je stresoveho razu, pretoze ja som strasny "stresak". a posledny mesiac som aj malo spala, neskoro som kvoli povinnostiam sla spat, ale cez vikend som sa to snazila dohnat. a nevies co by mi na to pomohlo? tebe to zmizlo same od seba?

tinka228

mala by si zájsť k lekárovi a povedať mu o svojich ťažkostiach. nemusí to nič znamenať, ale môže to byť aj signál niečoho. môžeš to mať aj psychického rázu. mne sa to stávalo, keď sme moju "malú sestru" zaviezli niekoľko desiatok kilometrov od domova na internát. časom ako som si zvykla na tú skutočnosť, že je preč sa aj moje búšenie srdca vytratilo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zaujimave.. - Fórum - ZDRAVIE.sk