Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika S-HE stylesezone

Príspevok v téme: Kozmetika S-HE stylesezone
jaja_17

chcela by som sa optat ake mate skusenosti s touto kozmetikou???...je to lepsie ako miss-sporty??? citala som ze je dobra..aj make-upy aj pudre...a mna zaujima hlavne lesk pre ziarivy a briliantovy lesk...mate s nim skusenosti je pekny??? ake ma odtiene a aka je cena??? mno mozno vela otazok ale prosim poradte...diki

marry jane

miss sporty je naozaj o ničom kozmetika, krúza des za pár drobných, to si radšej priplatiť, ale miss sporty si nekupujte.

mnamka257

podla mna je to napodobenina miss sporty...a vzdy je lepsia original znacka,aj ked za viac penazi...cena je priblizne rovnaka...podla mna meju pestrofarebne laky, ale podla mna kvalita nic moc...ale sak vyskusaj a uvidis

gloss

ked mi zrušili moju oblúbenú kefkovú riasenku tak som dlho zháňala inú čo by mi krásne predlžila riasy-kúpila som si od loreál ale nebola som moc spokojná pomer cena-výsledok nič moc, tak že skúsim miss sporty ale ťažko sa mi odličovala :( Prišla na radu she a som max.spokojná je super, riasy sú krásne dlhé-oddelené, nedrolí sa a neotláča ani v teple a lahučko sa odličuje aj s vodou mám xxl volume extension také červené plamene sú na nej - fakt mi výborne sadla. Ak ju miniem určite poskúšam aj iné z tejto rady :) a teraz sa chystám na púder a lesk :D

lulina21

Ja mám toho vyskúšaného hodne čo sa týka kosmetiky,Asi jediná vec ktorej som stále verná je make up od maybelline-dream matte mousse,má lahkú konzistenciu a nevytvára žiaden film na pleti,vhodný na zmiešanú pleť.Z leskou sú výborné z loreálu tie s trblietkami, ale ani tie miss sporty nie sú k zahodeniu, no a hlavne špirála z maybellinu mi hodne vyhovuje,skoro všetký sú dobré a tá nová žltá colossal je super ale rúž je pre mňa ťažko zohnateľný..((( Viete mi niekto poradiť ,dlho zháňam rúž makeupovej telovej farby, ak viete poradte prosíííím,ten čo som používala z collistaru sa už nevyrába,ďakujem..

mihalnnica

no jo bola som v bazene, ale bola som len na kusok raz ponorena (mojim priatelom) :D .. a nezmazala sa, a aj ked odlicujem, tak to je dost velky problem obycajnym mliekom :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika S-HE stylesezone - Fórum - ZDRAVIE.sk