nervozita. nepokoj.vie niekto poradiť

Príspevok v téme: nervozita. nepokoj.vie niekto poradiť
alena02

Som veľmi nervôzná, každá maličkosť ma dokáže rozčúliť. Cítim zvieravú bolesť pod pravým rebrom, puls mi vykočí až na 120 /krvný tlak mám v norme, skôr nizky 110/7O/. Musím rýchlo ísť na vzduch a predýchať sa. Jedna priateľka mi dala tabletky Frontin, ale nemám pocit, že by to pomohlo. Má niekto s takýmto pocitom a liečbou resp.prekonaním skúsenosti? Dakujem.

gregor

A čo tak proti stresu a nervozite užívať prírodný Magnézium už rozpustení vo vode vo vysokej koncentrácii ktorý sa užíva v malých dávkach počas celého dňa, ako keby bol súčasťou stravy. Tento Magnézium obsahuje prírodná liečiva voda Zaječická horká (horkej chuti) a to až 5033mg/1000ml. Jedná sa tu o prírodný koncentrát ktorý sa do ľudského tela ľahko vstrebáva a dobre ho znáša ja najcitlivejší organizmus. Zaječicka horká sa k liečeniu užíva v malých dávkach a to 25ml./štamperlík/ ráno, večer . Denná dávka je celkom 50ml. ktorú nedoporučujem k liečeniu touto liečivou vodou prekračovať ani inak urýchľovať liečbu, skôr pomaličky postupne si zvykať na Magnézium . Pri užívaní vás nesmie preháňať. Na vstrebávanie treba využiť vitamín D , teda slnko. Užívať sa dá dlhodobo. Ja tuto liečivu vodu užívam už 4 roky a môžem ju spokojne doporučiť proti stresu aj proti obavám /tiež forma stresu/. Proti neuróze žalúdka a k upokojeniu sa dá využiť aj Bílinska na žalúdok s obsahom byliny Medovky lekárskej ktorá je známa svojimi liečivými vlastnosťami. Zakúpiť sa dá v potravinách /len v niektorých/ lekárne a h-nova. S pozdravom Gregor.