Zvacsili sa vam po uzivani HAK prsia?????

tarantuka

aj som pribrala, aj sa mi zvacsili prsia... je to blbost, ze to zenu nijak neovplyvni. a tie hormonane injekcie - tie tiez funguju podobne. osobna skusenost...

akinom007

po jednej HAK sa mi zvacsili asi o cislo po inych HAK nie. Zvacsili sa mi len po CILESTE ale brala som aj Lindynette, Minisiton, Jeanine, Yadine a z tych nic.
inak baby zvacsenie prs pri uzivani HAK JE DOCASNE AKONAHLE VYSADITE HAK VSETKO SA VRATI DO POVODNEHO STAVU A BUDETE MAT PRSIA ROVNAKE AKO KED STE HAK NEBRALI.
Takze len koli prsiam by som Hak urcite nebrala.
Rovnako aj cyklus..po vysadeni HAK budete mat znova nepravidelny ak ste taky mavali

milusa222

ano zvacsili (dost dlho ma aj boleli mne sa zdalo ako keby len opuchli), ale zevraj ked ju prestanes z uzivanim alebo po dlhsom uzívaní si uz telo zvyknee a zase budu v normalnej velkosti x(

szz

ja som vylozene sklamanis s HS, priatelke sa sice zvecili prsia s B na D na to sa jej urobili strie na nich, potom jej pomali zacali ovysat, teraz vysadila po roku cca a ma zase B a daco a ovisnute... nasraty som na HA

SHAKTI

ano a dost. to ci priberiete, ci sa vam zvacsia prsia od hak zalezi od toho aku mate hormonalnu hladinu pred uzivanim hak, mozte si ju nechat zmerat u gynekologa, prostrednictvom krvnych testov v prostriedku cyklu. hormonalna hladina pred uzivanim hak, ak mate nizku hladinu estrogenu- zvacsia sa vam prsia ale mozte aj pribrat. Preto kazda hak posobi na kazdu zenu individualne, nemame vsetky rovnaku hormonalnu hladinu a kazde telo inak reaguje na umele hormony.
po Harmonet sa mi prsia sice zvacsili ale po jej douzivani mi splasli, teraz uzivam Belaru a zvacsili sa este viac, su krasne plne- ale podporte to aj cvicenim damy- staci stlacat loptu rukami- najlepsi cvik na prsia a chytit sa za lakte rukame a a tahat od seba. potom vam prsia nesplasnu ale ostanu pekne plne a pevne.