časté močenie

miluska876

Ahoj:) ja toto poznam dokonale!! chodiewam denne naozaj wela krat na wc, ked sme w skole chodim aj kazdnu prestawku a dokonca cez noc chodiewam minimalne jeden krat. Uz mi viaceri powedali ze to mam z nachladnutia ale urcite to tak nieje. Mam to odmalicka a uz som zwykla a keby som w noci nesla na wc tak sa mi to hned zda cudne:D pijem sice dost ale nie az tak aby som tak casto chodiewala. Mam skor pocit a wzdy to tak aj zdowodnujem ze mam maly mocovy mechur:))

delphia

v kazdom pripade chod na vysetrenie. s oblickami nie su zarty. ide o zivotu nevyhnutny organ. a rada ze vela pit- no nerobila by som to, lebo evidentne mas nejaky problem s vylucovanim a pri zvysenom prijme vody sa ta nemusi na zaklade chorych obliciek vylucit v dostatocnom mnozstve a moze sa zadrziavat v tele na lucach, v brusnej dutine,... alebo velky napor vody oblicky nezvladnu a zlyhaju. neexperimentuj a chod na vysetrenie. a neviem preco si uz aj nebola, nakolko pises, ze to je dlhodobejsia zalezitost

andy

Prechladnutie, dobre nefungujúce obličky. Skús piť veľa vody, prečistíš organizmus a pomôžeš aj obličkám