Hepatitída C

martina3

hp ďakujem, ja mám všetko o tom naštudované, len som chcela vedieť, či s tým má niekto konkrétnu životnú skúsenosť... priateľ to hrozne zle znáša, veľmi sa tešil, že je z toho von...

RNG

aj sem hodim z temy herpes antiviralne prostriedky:
Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku.
Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene.
A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)

RNG

mira, hepatitida C je sposobena virusom,nie zlym zlozenim stravy.
Zle zlozenie stravy moze oslabit imunitu, ale z toho nikdy nemoze vzniknut virus hepatitidy ani ziadny iny mikrob.
Mikroby sa prenasaju nakazou a hepatitidy hlavne krvnym a blizkym telesnym stykom(sex a ine mozne styky, vcitane bodaveho hmyzu) s nakazenou osobou

mira

Martinka, ak nebola odstránená príčina choroby, bude sa vracať.
Problémy s pečeňou majú ľudia, ktorí obľubujú živočíšnu stravu - jedia veľa mäsa, vajec alebo syrov. Komplikácie spôsobujú sladkosti.