Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prenasanie zubneho kazu?

Príspevok v téme: prenasanie zubneho kazu?
alena b.

ahojte. do 20 som nemala ani jeden zubny kaz. potom som sa stretla s priatelom a postupne zacali pribudat. dnes som bola na kontrole a zubarka mi nasla styri!!! kazy. celkom ma to vzalo, kedze o zuby sa staram asi najviac zo vsetkeho a nikdy som vpodstate nemala ziadne problemy.
jem dost vela sladkosti, ale to som vlastne vzdy, tak neviem ci je to pricinou. no moj priatel ma dost odpor k zubarom, cca dva roky tam nebol, a pritom naposledy mu nasla zubarka niekolko kazov, s ktorymi mu ale uz nikto nic nerobil. robia sa mu aj afty.
mozno hlupa otazka, ale mozem sa nejak nakazit pri bozkavani, ked je jasne, ze tam ma pracujuce kazy a nic s tym nerobi?

RNG

Zuby sa kazia hlavne posobenim viacerych streptokokov, ktore ziju na krcku zubov, ktore sa cistenim zubov neznicia.
Ked ich chces potlacit vyplachuj si usta
pravidelne niekolkokrat denne kololidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE/citricidal/citrovital
Roztok musis drzat v ustach aspon 2 minuty. MOzes ho potom kludne prehltnut, dobry je aj inde v tele.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prenasanie zubneho kazu? - Fórum - ZDRAVIE.sk