Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest podbruska, prechladnutie?

Príspevok v téme: Bolest podbruska, prechladnutie?
diana

Dobry den. Od vcera vecera ma zacal dost boliet spodok brucha spolu s krizami. Mam tyzden po menzese, vytok nemam. Rano som mala problem vstat vobec z postele. Je to pocit ako ked to mam dostat. Citim v podbrusku ako keby tlak. Varim si zensky caj a davam ibuprofen. Neviete co by to mohlo byt, je to prechladnutie, zapal? Co by na to pomohlo? Nemali ste niektora podobny problem?

miska2008

Milé baby.Ja osobne na takéto veci užívam aloe vera gel.Ano,ponúkam tieto výrobky,ale nevnucujem ich ludom.Ja ked mám problém s prechladnutím,verte alebo neverte mne fakt stačí vypiť večer štamprlík berry nectar aloe a do rána som fit.a to si večer ani nemôžem poriadne sadnúť pre bolesti.v prípade záujmu alebo bližších info píšte na mail.papa

blanka

DOBRY VECER CHCELA BY SOM SA OPYTAT...MAM CCA TYZDEN PO MENZESE STRASNE MA ZACALO BOLIET SPODOK BRUCHA A ODRAZA SA MI TA BOLES AZ DO KRIZOV NEMOZEM RANO ANI VSTAT A ANI SA PORIADNE NADYCHNUT...3 DNI PRED MENZESOM SOM SI ROBILA TEST A NIESOM TEHOTNA S COHO TO MOZE BY?

luuucia

ahojte mam problem neviem co sa so mnou deje....mestruacia mi skoncila v pondelok t.j 15.12 a vsetko bolo v poriadku a vcera rano som zacala znova krvacat ako nie je to silne ale krvacam....ako musim sa priznat mala som pohlavny styk pocas menstruacie a den ako mi skoncili cize v utorok naposledy.....citim sa znova ako keby som mala menstruaciu....neviete mi poradit co sa so mnou deje??...mozem byt prechladena???...alebo co sa so mnou deje??? prosim poradte mi

renata13

tak chod k lekarovi, ktory ti zoberie moc a zisti hodnoty. pdla mna by si to nemala podcenovat. ja som to tak robila a mam z toho chronicky zapal.

renata13

je to urcite zapal mocoveho mechura. ked ta zacne rezat a palit pri cikani, musis najst hned lekara, aby ti predpisal lieky. bez toho sa to bude velmi rychlo zhorsovat. ked dostanes lieky (bismoral a pod.)prejde to do 1 dna ale treba ich vybrat cele podla pokynov lekara.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest podbruska, prechladnutie? - Fórum - ZDRAVIE.sk