tehotna...?

Príspevok v téme: tehotna...?
janka

zdravim...mam taky problem.minuly mesiac som to dostala 15. a dnes je uz 18. a stale nic.dnes som mala mierne bolesti v podbrusku a tiez chodim stale na wc.mam hroznu naladu a bolestive bradavky na prsiach.mam strach, ci niesom tehotna, lebo priznaky PMS su take iste ako pri tehotenstve.takze fakt neviem...ake si myslite, ze su prve priznaky tehotenstva? a kolko mi to moze najviac meskat? prosim pomozte, lebo mam stresy

janka

no, moje stresy sa trochu zmiernili, lebo som to v sobotu dostala :)...ale stale mam trosku nervy, pretoze stale citam, ako niektore tehotne menstruuju aj 5 mesiacov...alebo, ze o tehotenstve vobec nevedia...neviem co si mam o tom mysliet :/...mozno si to uz fakt setko namyslam...a to ani niesom si ista ci sa ten kondom fakt pretrhol :D

amaryllis

ahojtee ja by som sa chcela opytat, ze sa tehotenske priznaky objavuju priblizne po kolkych tyzdnoch. menstruacia mi podla posledneho cyklu mala dojst v sobotu 20. 12. a este mi stale nedosla.

martina111

Mozem ostat tehotna ak som panna?? S priatelom sme si davali pozor aby do mna nevnikol. Moze sa stat ze som otehotnela aj ked sme spolu styk nemali? Zatial som mu to robila len rukou ... dufam ze nie

janka

no, dnes som si robila test, RapiClear Classic sa volal... a vysiel mi negativny. lenze bojim sa, ze sa nieco mohlo stat pred tromi dnami.lebo keby ano, tak mi to test neukaze, lebo je az od piateho dna. a aky dlhy najviac moze byt cyklus?

Karoll

aj ja odporucam test, ocikas, pockas si nekonecne 3 minuty:) a uvidis...
A ak nechces brat HAK mozete vyskusat Bilingsovu metodu. Urcite nedosahuje taku spolahlivost ale nepchas do seba hormony co tam nepatria;)
Drzim palce

andy

Test? Rýchla odpoveď. Príznaky tehotenstva sú strašne individuálne. Ja som jedla veci, ktoré mi predtým nechutili, keď som si zapálila, hodila som šabľu. A vtedy mi to došlo. Test som ani nepotrebovala, aj keď som si kúpila dva

alz-bee

Jedine musis pockat len na menzes...a po menzese chod na gyndu a daj si predpisat antikoncepciu. Viem, ze ani ta nie je 100percenta (100percenta je asi len smrt), ale urcite je pri nej menej stresu. V dnesnej dobe uz nie su take, ze by sa z nich 10kilpriberalo. I ked je pravda, ze kazdy ma iny organizmus. Drzim palce, nech nie je ziadne babo.

kika.

ja som mala tiež príznaky v tehotenstve
ako keby som mala dostať menzes. a aj som doastala a mala som do 3 mesiaca menzes. ani som nevedela, že som tehotná. a po tretom mesiaci som nedoastala menzes, išla som k lekárke a ona že som tehotn. skoro som odpadla, lebo na zákrok bolo neskoro.