Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moje dychanie mi nestaci :((

Príspevok v téme: Moje dychanie mi nestaci :((
valeriax

prosim vas ma niekto podobny problem?v poslednom case mam pocit ze mi nestaci ako dycham.znie to hlupo,ale je to akoby som mala kratke nadychy a nepomaha ani dychat zhlboka.a casto mi srdce bije rychlo aj ked vyjdem len schody alebo ked sa rozrusim a som dost nervozna Co je so mnou?niekedy ma aj boli pri srdci :((

andy

Môžu to byť problémy s pľúcami. Určite by som skočila za lekárkou, nech ti urobia vyšetrenia (ona bude vedieť aké) a ak sa vylúči fyzický problém, zájdi za psychológom

katkaxxxx

samozrejme ze to moze byt aj v noci, byva to casto v noci, rano, hocikedy. ja o tom viem lebo mam uzkost a su to jedni z priznakov. mozes mat nieco podobne, alebo to mozes mat proste zo stresu. pre istotu sa daj vysetrit aby si vylucil/a fyzicky problem ako napr. tetania atd a ked toto vsetko bude ok, tak hladaj priciny v psychike...

valeriax

? a moze ma to aj v noci budit? mna to budi rano a mam aj problemy s bruskom,nafukuje ma a mam zvlastnu stolicu :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moje dychanie mi nestaci :(( - Fórum - ZDRAVIE.sk