Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvy sex,bol nebol? .. strach ...

Príspevok v téme: prvy sex,bol nebol? .. strach ...
zuzkaaaaa

Ahojte s priatelom sme sa drazdili a nejako doslo ze do mna vnikol nevnikol cely ale najprv len spickou a potom bol mozno v polke penisu trichu bol dnu no mozno take 2minutky a potom ho vybral a vystriekal sa, nemali sme kondom .. sama ani neivem ci este som alebo niesom panna ale uz asi nie, aj ked panenska blana nieje tak blizko a on nebol dnu celym .. uz je tomu 3dni, hystercim ze co ak sa vystriekal do mna bojim sa kupila somsi aj test a cakam na 5den bojim sa:( a uz 3den ma boli brucho pali ma tam dole, moze to byt z toho ze to bolo 1x???

alz-bee

a este k tej bolesti brucha a paleniu...podla mna to moze byt aj kvoli tomu. V tom tele bol novy "objekt" a tak moze tak reagovat. Kazdopadne ked to bude pretrvavat, tak chod k lekarke. Lebo ja doktorka nie som a to je len moj nazor. A moze sa stat, ze sa ti dostala do posvy daka bakteria (bud z jeho penisu alebo ked nosis tanga, tak z konecnika sa ti tam mohlo cosi dostat), tak zato to svrbenie a v tom pripade chod na gyndu. Uz som neraz take zazila. A sice samoliecba nie je dobra, ale az mas len svrbenie a nie vytok, tak je dobry Canesten krem.

alz-bee

myslim, ze panna este viac-menej si.I ked mozno taka polopanna:) Lebo kym sa blana uplne natrhne, tak na to nestaci ani jeden, ani dva sexiky..a hlavne by musel do teba vojst temer cely. Co sa tyka moznosti otehotnenia tak to poznam-aj ja som bola neraz kvoli vzrusu nezodpovedna a kondom sme nedali. Az planujete spolu dlhodobejsi vztah, tak odporucam antikoncepciu (lebo ten kondom len na vzrusu ubera). Je mala sanca, ze budes tehotna, ked sa neurobil do teba. Ale zase nespoliehaj sa na to, lebo i ked mala, ale sanca je vzdy. Lebo aj tie penisne "stavy" mozu obsahovat spermie. Ale nechcem ta strasit:)) Mne sa tehotenstvo nastastie vzdy vyhlo a to sme fakt sli x-krat bez gumy:( (Priklad si z toho neber!:)) A hlavne sa posnaz nestresovat (viem, je to tazke), lebo tym stresom si len mozes navodit, ze ti ani menzes nepride.Tak ti drzim palce, nech vam to s priatelom klape aj nadalej a babo nech sa vam z daleka este niekolko rokov vyhyba:) A plno dobreho sexu prajem..je to haluz spoznavat sa pri tom s priatelom a byt jedno telo, jedna dusa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvy sex,bol nebol? .. strach ... - Fórum - ZDRAVIE.sk