Užíva niekto Frontin

Príspevok v téme: Užíva niekto Frontin
paulicia

ahojte....užívam na úzkostné stavy FRONTIN...a chcem sa vás spýtať......je možné pri užívaní Frontinu vypiť nejaký alkohol??? samozrejme myslím pohárik..na prípitok..idú Vianoce..a chcela by som vedieť, či si môžem dať s rodinou prípitok......, má tu niekto skúsenosti s FRONTINOM...??????ďakujem..a šťastné a veselé......

Lulu2011

jeden pohar nikoho nezabije, samozrejme nepit kazdy den, Frontin je uzasny ulavovy liek do 20 min. je po hnusnych stavoch, zial len kratkodoby ucinok

zbludiladusa

frontin mi moc osobne nepomohol,a ja kludne som všetko kombinovala :D alkohol aj všetko,aj trvdý s frontinom,ja som mala iba 0,25 mg..čiže nič aj to len na noc,predtým kludne som pila.

paulicia

ďakujem Katuška....si zlatá....takže normálka si si dala malé pivko...a pritom si brala FRONTIN?? lebo ja frontin užívam už skoro rok..a nepila som ešte nič.....raz som lízla broskyň.vodku na zoznámenie..ale fakt len na jazyk..,,,,šťastné....a veselé..Katuška

katuska123

Frontin som užívala asi pol roka, lekár mi postupne znižoval dávku. ja som si občas dala malé pivko, tvrdý alkohol som nepila. Užívala som ho na úzkostné stavy, myslím že pomohol len zo začiatku som bola veľmi unavená a ospalá.

paulicia

katuška..ahojky........a užívala si frontin dlhodobo???? pomohlo ti??? aj ty si si niekedy dala nejaký alkohol.nápoj??? lebo ja sa fakt bojím...

katuska123

ja som užívala frontin asi pred tromi rokmi, alkohol je zakázaný, ale pýtala som sa lekára, vraj v maličkom množstve neublíži. Takže ten prípitok si dať možeš.